Szukaj
a niebawem pewnie pojawi sie fusji SX Pro i pozamiata wszystko xd
Canon ma więcej Mpx, więcej fps, lepsze filmy. 300 zł różnicy to za mało. OK, D300s potanieje. Ale chodzi generalnie o ceny w nikonie. Np cena D3x wyżyłowana na maxa, choć D3 (body) i alfa 900 (matryca D3X) sa tańsze.
Tylko się cieszyć z konkurencji, naprawdę. Nikon nie będzie sobie mógł tak pogrywać z klientami.
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
watpie. Canon i Nikon akurat dzialaly falowo, o mniej wiecej podobnych amplitudach
zawsze w przeciwnych fazachi to ze ostatnio Nikon mieszal w pro nie powodowalo
bezposredniej reakcji Canona, a zawsze opozniona (o 18-24 miesiace). to dawalo obu
firmom maksymalne mozliwosci dojenia rynku.
ja bym tu powodow szukal wlasnie w tym trzecim do tanga, ktory usilnie probuje
udowodnic, ze nie tylko na Playstation i Blu-rayu ladnie sie prezentuja cztery srebrne
literki.
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
jak autofokus jest lepszy niz w 5dmk2 to znam pare osob co sie wkurza
a z przesiadkami na canona... najpierw sie przesiadziesz, potem wrocisz i kazdy zarobi
ps. tyle bajerow wsadzaja, ze zaczynam sie zastanawiac kiedy canon plastyke straci.
Andrzej
Skontaktuj się z nami