Szukaj
Dlaczego taka cena? Ten aparat się spokojnie za tyle sprzeda. Jakis czas temu pojawił się na al.. inny fuji stan licznika 10000 za 3,8 tys zl.zadzwoniłem 5 minut po tym jak się pojawiła oferta, facet powiedział ze jestem 3 w kolejce. za 5 następnych minut było już sprzedane.Sorry za OT.Pozdr
Proszę czytać ze zrozumieniem,- wyraźnie napisałem jakiś czas temu. To nie "urban legends" to życie dyktuje warunki.
To w takim razie doprecyzuj swoją wypowiedź. Jeśli "jakiś czas temu" to np. 2 lata temu - to 3800 było okazją taką, jak obecnie powiedzmy 2000 zł (przyjmując, że s5pro długo kosztowało ok. 5000 zł).
Ale koniec OT ;D
No i mam zagwozdkę przez to wszystko. Mam S5 z niskim przebiegiem, gdyż cały czas używam D3 i tak sobie myślałem o sprzedaży za jakieś niecałe 2000zł a tu nagle patrzę i nówki za ponad 5000 a używki od 3000 wzwyż... Z jednej strony chcę sprzedać, bo wkurzają mnie takie rzeczy jak AF z D200, brak pełnej klatki, ale z drugiej strony ładne są z niego zdjęcia, nawet jeśli wykorzystuję go do zabawy raz w miesiącu a nie do pracy...
Dziwny jest ten świat... Pierwszy raz widzę, aby urządzenie z rynku elektronicznego zwiększało wartość - i to dwukrotnie.
mam podobnie, przyzwyczaiłem się do D700, a od pewnych rzeczy nie ma odwrotu,
ale Fudżik kilka razy już mnie zaskoczył, np. na spacery w słoneczny dzień jest świetny -
na liczniku 400 klapnięć i trochę szkoda, a tu nowy 70-200 się śni, albo jakiś 200/2![]()
- to przez ten upał ...
Witam mam pytanko odnosnie tej wspaniałej puchy
czy posiada menu pl i czy da się jeszcze kupic nowe za rozsądną cenę ?
Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC
Nie, nie.
Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D
Skontaktuj się z nami