Close

Strona 55 z 77 PierwszyPierwszy ... 545535455565765 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

  1. #541

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mathu Zobacz posta
    Oczywiście że nie ma, zadziałało standardowe prawo rynku w postaci wzrostu ceny przy popycie znacznie przewyższającym podaż.
    Mówiłem- było nie chwalić korpusu na forum!
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  2. #542
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 587
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Dlaczego taka cena? Ten aparat się spokojnie za tyle sprzeda. Jakis czas temu pojawił się na al.. inny fuji stan licznika 10000 za 3,8 tys zl.zadzwoniłem 5 minut po tym jak się pojawiła oferta, facet powiedział ze jestem 3 w kolejce. za 5 następnych minut było już sprzedane.Sorry za OT.Pozdr

  3. #543

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez timi Zobacz posta
    Dlaczego taka cena? Ten aparat się spokojnie za tyle sprzeda. Jakis czas temu pojawił się na al.. inny fuji stan licznika 10000 za 3,8 tys zl.zadzwoniłem 5 minut po tym jak się pojawiła oferta, facet powiedział ze jestem 3 w kolejce. za 5 następnych minut było już sprzedane.Sorry za OT.Pozdr
    To widzę, że konkretnie to wygląda ciekawe czy teraz z taką ceną ktoś by się na fuji połasił.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #544

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez timi Zobacz posta
    Jakis czas temu pojawił się na al.. inny fuji stan licznika 10000 za 3,8 tys zl.zadzwoniłem 5 minut po tym jak się pojawiła oferta, facet powiedział ze jestem 3 w kolejce. za 5 następnych minut było już sprzedane.Sorry za OT.Pozdr
    Przejrzałem zakończone oferty i nic takiego nie znalazłem. Za 3200 a i owszem poszedł, ale nie za 3800. Tak się rodzą "urban legends"...


  5. #545
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 587
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Proszę czytać ze zrozumieniem,- wyraźnie napisałem jakiś czas temu. To nie "urban legends" to życie dyktuje warunki.

  6. #546

    Domyślnie

    To w takim razie doprecyzuj swoją wypowiedź. Jeśli "jakiś czas temu" to np. 2 lata temu - to 3800 było okazją taką, jak obecnie powiedzmy 2000 zł (przyjmując, że s5pro długo kosztowało ok. 5000 zł).

    Ale koniec OT ;D


  7. #547

    Domyślnie

    No i mam zagwozdkę przez to wszystko. Mam S5 z niskim przebiegiem, gdyż cały czas używam D3 i tak sobie myślałem o sprzedaży za jakieś niecałe 2000zł a tu nagle patrzę i nówki za ponad 5000 a używki od 3000 wzwyż... Z jednej strony chcę sprzedać, bo wkurzają mnie takie rzeczy jak AF z D200, brak pełnej klatki, ale z drugiej strony ładne są z niego zdjęcia, nawet jeśli wykorzystuję go do zabawy raz w miesiącu a nie do pracy...

    Dziwny jest ten świat... Pierwszy raz widzę, aby urządzenie z rynku elektronicznego zwiększało wartość - i to dwukrotnie.

  8. #548
    Zbanowany
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    na górce
    Posty
    361

    Domyślnie

    mam podobnie, przyzwyczaiłem się do D700, a od pewnych rzeczy nie ma odwrotu,
    ale Fudżik kilka razy już mnie zaskoczył, np. na spacery w słoneczny dzień jest świetny -
    na liczniku 400 klapnięć i trochę szkoda, a tu nowy 70-200 się śni, albo jakiś 200/2
    - to przez ten upał ...

  9. #549

    Domyślnie

    Witam mam pytanko odnosnie tej wspaniałej puchy
    czy posiada menu pl i czy da się jeszcze kupic nowe za rozsądną cenę ?
    Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
    Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
    Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC

  10. #550

    Domyślnie

    Nie, nie.
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

Strona 55 z 77 PierwszyPierwszy ... 545535455565765 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •