No właśnie - ta nowa kingston 8 gb po rozpakowaniu z blistra została sformatowana w puszce, jak zgrywałem z body -wszystko było ok. Dopiero po zgraniu przez czytnik aparat przestał widzieć kartę, więc w moim przypadku nie była to operacja bezpieczna
W innym body(R1) karta pracuje poprawnie.Ciekawi mnie tylko- dlaczego tak się stało.
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami