Close

Strona 45 z 77 PierwszyPierwszy ... 35434445464755 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

  1. #441

    Domyślnie

    może masz ustawiony priorytet ustawienia ostrości?

    tak sobie zgaduje...

  2. #442

    Domyślnie

    Mi tez sie zdarzylo to ze 2 razy. Jakas wada oprogramowania....

  3. #443
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baku127 Zobacz posta
    Mam wrazenie,ze moje fufu strzela niekiedy zawiechę.Wciskam guzik od migawki i ...nic
    O co kaman?Czy ktoś się spotkał z takim przypadkiem?
    Przyczyną jest najprawdopodobniej karta CF. Miałem takie fochy 2 czy 3 razy w ważnych momentach. Teraz zapisuje na oryginalnym sandisku 8GB Extreme lll lub oryginalnym Pretecu 4GB i problem znikł
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 02-07-2009 o 12:53

  4. #444

    Domyślnie

    Wczoraj na openerze zobaczyłem stoisko Fujifilm jednak ograniczało się jedynie to zrobienia sobie zdjęcia przy perskuji i z gitarami. Pogadałem trochę z kolesiem ze stoiska na temat nowych lustrzanek. Stwierdził, że pogłoski które krążą są nieprawdziwe. Fuji nie planuje w najbliższym czasie (na jesieni) wypuszczać następcy S5 Pro, a koncentruje się na nowym typie aparatów/kompaktów z dwoma obiektywami do zdjęć 3d. Ma być do tego też specjalna ramka cyfrowa, wyświetlacz kompaktu tez ma od razu wyświetlać w 3d.

    Oczywiście to jest tylko zdanie kogoś z Fuji Polska, na ile wiarygodne to się okaże.
    Ostatnio edytowane przez karolkepka.com ; 04-07-2009 o 12:11
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #445
    Ostatnio edytowane przez karolkepka.com ; 04-07-2009 o 12:12
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #446

    Domyślnie

    Do baku127: prawdopodobnie masz ustawiony 'usypiacz' po jakimś tam czasie Wtedy pierwsze wciśnięcie budzi Fuji,a dopiero przy drugim wyzwala migawkę.
    S5 Pro + N18-70 + N50 1.8 + SB900, F50
    www.waleczny.maxmodels.pl
    Moja fotografia jest taka jak moje życie.

  7. #447

    Domyślnie

    Nie o tym mowa ja wiem o co mu chodzi i mozliwe ze to przez karte mam jedna gorsza i znia wlasnie ze 2 czy 3 razy zllapal zawieche i trzeba bylo go wylaczyc i wlaczyc i bylo ok juz potem.

  8. #448

    Domyślnie

    muszę przyznać że również zdarzyło mi się że fufu przestał reagować i musiałem go wyłączyć

  9. #449

    Domyślnie

    Ja tak nie mam (SanDisk 4GB EXTREME III).
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

  10. #450

    Domyślnie

    Kiedyś i mnie się to przytrafiło na SanDisku 4GB EXtreme III - czytałem o tym problemie gdzieś w sieci na anglojęzycznym forum - wniosek :
    TTTM
    wpisz 🐒i foto ale nie taką małpę jak w zoo tylko taką jak w emajlu
    ŚREDNI FORMAT jest tylko średni MIKRO CZTERY TRZECIE jest mikro KROP to wycinek całości PEŁNA KLATKA jest najlepsza bo jest pełna

Strona 45 z 77 PierwszyPierwszy ... 35434445464755 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •