Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 71

Wątek: OM System OM-3

  1. #21

    Domyślnie

    Ładne chociaż patrząc z góry-tyłu (na przyciski, pokrętła) to taki trochę "składak". Te same elementy są w normalnych Olympusach
    Duże i stare: Nikon D1, D3, D600, D700, Kodak DCS Pro-14N ! Z5 ! Olympus OMD E-M1 ! Leica X1 ! Samsung NX20 ! Pentax 645D ! i różne ładne analogi
    Albo zdjęciowo: https://www.instagram.com/caban_rafal/ albo Sportowo: https://rmc-biega.pl/

  2. #22
    cdc
    Gość

    Domyślnie






  3. #23

    Domyślnie

    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  4. #24

    Domyślnie

    Poważnie? W 2025 roku premiera aparatu z:
    WIZJER Elektroniczny wizjer OLED na wysokości oczu, ok. 2,36 miliona punktów

    Chyba na magazynach stare części im leżą, to się w głowie nie mieści.
    Marcin
    Sony / Nikon

  5. #25
    cdc
    Gość

    Domyślnie

    @m_a_g

    Ale "Zapewnia wyjątkowe korzyści ergonomiczne /.../
    jest wyjątkowo dostosowany do centralnego położenia."
    https://www.youtube.com/watch?v=jXwEPC6KYNY&t=321s
    Ostatnio edytowane przez cdc ; 06-02-2025 o 15:27

  6. #26

    Domyślnie

    A jak wyjątkowo dostosowany, to w porządku
    A na poważnie - to żart jakiś z tym centralnym położeniem - w każdym bezlusterkowcu jaki miałem (za wyjątkiem Nex 5) wizjer był i jest centralnie, i nic nie trzeba było robić żeby był "specjalnie dostosowany"
    Marcin
    Sony / Nikon

  7. #27

    Domyślnie

    Mała pierdziawka jako matryca, to i wizjer większy zbędny.

    A poważniej, te 2.36kk punktów to chyba standard. Może faktycznie tonę tego po magazynach leży?
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #28
    cdc
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem czy na serio, ale gość był wśród wybranych -dostał aparat do zrobienia recenzji na dzień premiery.

    Wartością dodaną jest silny niemiecki akcent w angielskim.

    https://www.youtube.com/watch?v=Vq3E...kCHI8S&t=1662s


    [ https://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Lippisch ]

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Mała pierdziawka jako matryca, to i wizjer większy zbędny.

    A poważniej, te 2.36kk punktów to chyba standard. Może faktycznie tonę tego po magazynach leży?

    No tak, to był ich standard i byli wyśmiewani za to przez lata, więc w 2022 jak wszedł na rynek OM-1 wreszcie podnieśli do 5.76mpx i nareszcie obraz w wizjerze przestał wyglądać jak Doom na low detail grany na 386SX
    A teraz znowu obniżyli do 2.36mpx... Tak, wiem że pisałem o "adorama horror story", ale chyba jednak zrobili mi przysługę że zabrali ode mnie ten sprzęt, nie chce mieć z nimi już nic wspólnego (z OM).
    Marcin
    Sony / Nikon

  10. #30
    cdc
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    A poważniej, te 2.36kk punktów to chyba standard.
    -To aparat za 2000$ / 8500 zł

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. system SCA 300
    By Alicja in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-01-2016, 03:22
  2. Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 04-04-2011, 00:40
  3. D70 + system M42
    By mihow in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-02-2008, 16:04
  4. następny system
    By Jacek_Z in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-08-2007, 21:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •