Hm, skoro OM1 faktycznie miał większy (przyznaję, nie patrzyłem), to takie cofnięcie się to niezły strzał w stopę... Zwłaszcza przy takiej cenie...
Szukaj
Hm, skoro OM1 faktycznie miał większy (przyznaję, nie patrzyłem), to takie cofnięcie się to niezły strzał w stopę... Zwłaszcza przy takiej cenie...
W stopę to oni strzelali sobie dawno temu, od kilku lat strzelają sobie z przyłożenia w głowę, jakby specjalnie chcieli się wykończyć![]()
Marcin
Sony / Nikon
Będzie niedługo
Roadshow OM System:
• 25.02, Salon Cyfrowe.pl Warszawa, godziny 12:00-18:00
• 26.02, Salon Cyfrowe.pl Katowice, godziny 12:00-18:00
• 27.02, Salon Notopstryk.pl Wrocław, godziny 12:00-18:00
• 04.03, Salon Cyfrowe.pl Gdańsk, godziny 12:00-18:00
• 05.03, Salon Cyfrowe.pl Poznań, godziny 12:00-18:00
• 18.03, Salon Multifoto Gliwice, godziny 12:00-18:00
• 19.03, Salon Cyfrowe.pl Kraków, godziny 12:00-18:00
• 20.03, Salon Fotoforma Warszawa, godziny 12:00-18:00
• 09.04, Salon Foto-Plus Kraków, godziny 12:00-18:00
• 10.04, Salon Cyfrowe.pl Łódź, godziny 12:00-18:00
Zaryzykuję stwierdzenie, że widać wizjer tak ważny nie jest. Większość ludzi i tak korzysta z ekranu w takich sprzętach![]()
Duże i stare: Nikon D1, D3, D600, D700, Kodak DCS Pro-14N ! Z5 ! Olympus OMD E-M1 ! Leica X1 ! Samsung NX20 ! Pentax 645D ! i różne ładne analogi
Albo zdjęciowo: https://www.instagram.com/caban_rafal/ albo Sportowo: https://rmc-biega.pl/
Do tzw widoczków sam wolę kadrować na ekranie niż przez wizjer; argumentem za wizjerem jest słońce, jak świeci w ekran to za wiele nie skadrujesz.![]()
"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
"Don Kichote to zły człowiek był..."
Nie tylko wizjer https://jp-omsystem-com.translate.go..._x_tr_pto=wapp
Deklarowana skuteczność stabilizacji: 6,5 EV [OM-5: 6,5 a OM-1 II: 8,5 EV]
Wytrzymałość migawki: 100000 zdjęć [OM-1 II: 400000]
Brak dżojstika.
Niby "w pełni metalowy korpus". https://www.youtube.com/watch?v=iyBe_KVKY78&t=236s
Szczerze mówiąc aparat mi się podoba ale cena już nie. Już nawet bym przeżył tej kiepskiej rozdzielczości wizjer ale 8500 PLN za takie designerskie body? Noł łej. Olympus chyba coś mocno z cenami przegina ale nie wiem czy świadomie czy nieJako podróżny mały zestaw chętnie bym kupił ale nie za takie "piniundze"
![]()
Skontaktuj się z nami