Close

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 71

Wątek: OM System OM-3

  1. #31

    Domyślnie

    Hm, skoro OM1 faktycznie miał większy (przyznaję, nie patrzyłem), to takie cofnięcie się to niezły strzał w stopę... Zwłaszcza przy takiej cenie...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  2. #32

    Domyślnie

    W stopę to oni strzelali sobie dawno temu, od kilku lat strzelają sobie z przyłożenia w głowę, jakby specjalnie chcieli się wykończyć
    Marcin
    Sony / Nikon

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m_a_g Zobacz posta
    W stopę to oni strzelali sobie dawno temu, od kilku lat strzelają sobie z przyłożenia w głowę, jakby specjalnie chcieli się wykończyć
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	this-is-fine_custom-b7c50c845a78f5d7716475a92016d52655ba3115.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	167,8 KB
ID:	85925

    Przy tej cenie faktycznie mogli nie oszczędzać na tak ważnej jednak rzeczy jak wizjer.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  4. #34
    cdc
    Gość

    Domyślnie

    Będzie niedługo
    Roadshow OM System:
    • 25.02, Salon Cyfrowe.pl Warszawa, godziny 12:00-18:00
    • 26.02, Salon Cyfrowe.pl Katowice, godziny 12:00-18:00
    • 27.02, Salon Notopstryk.pl Wrocław, godziny 12:00-18:00
    • 04.03, Salon Cyfrowe.pl Gdańsk, godziny 12:00-18:00
    • 05.03, Salon Cyfrowe.pl Poznań, godziny 12:00-18:00
    • 18.03, Salon Multifoto Gliwice, godziny 12:00-18:00
    • 19.03, Salon Cyfrowe.pl Kraków, godziny 12:00-18:00
    • 20.03, Salon Fotoforma Warszawa, godziny 12:00-18:00
    • 09.04, Salon Foto-Plus Kraków, godziny 12:00-18:00
    • 10.04, Salon Cyfrowe.pl Łódź, godziny 12:00-18:00

  5. #35

    Domyślnie

    Zaryzykuję stwierdzenie, że widać wizjer tak ważny nie jest. Większość ludzi i tak korzysta z ekranu w takich sprzętach
    Duże i stare: Nikon D1, D3, D600, D700, Kodak DCS Pro-14N ! Z5 ! Olympus OMD E-M1 ! Leica X1 ! Samsung NX20 ! Pentax 645D ! i różne ładne analogi
    Albo zdjęciowo: https://www.instagram.com/caban_rafal/ albo Sportowo: https://rmc-biega.pl/

  6. #36

    Domyślnie

    Do tzw widoczków sam wolę kadrować na ekranie niż przez wizjer; argumentem za wizjerem jest słońce, jak świeci w ekran to za wiele nie skadrujesz.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  7. #37
    cdc
    Gość

    Domyślnie

    Nie tylko wizjer https://jp-omsystem-com.translate.go..._x_tr_pto=wapp

    Deklarowana skuteczność stabilizacji: 6,5 EV [OM-5: 6,5 a OM-1 II: 8,5 EV]
    Wytrzymałość migawki: 100000 zdjęć [OM-1 II: 400000]
    Brak dżojstika.
    Niby "w pełni metalowy korpus". https://www.youtube.com/watch?v=iyBe_KVKY78&t=236s

  8. #38

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc aparat mi się podoba ale cena już nie. Już nawet bym przeżył tej kiepskiej rozdzielczości wizjer ale 8500 PLN za takie designerskie body? Noł łej. Olympus chyba coś mocno z cenami przegina ale nie wiem czy świadomie czy nie Jako podróżny mały zestaw chętnie bym kupił ale nie za takie "piniundze"

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WinSho Zobacz posta
    Szczerze mówiąc aparat mi się podoba ale cena już nie. Już nawet bym przeżył tej kiepskiej rozdzielczości wizjer ale 8500 PLN za takie designerskie body? Noł łej. Olympus chyba coś mocno z cenami przegina ale nie wiem czy świadomie czy nie Jako podróżny mały zestaw chętnie bym kupił ale nie za takie "piniundze"
    Mi również się podoba, ale w tej cenie to dla mnie wybór jest prosty:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dont-buy-the-OM-System-OM-3-camera-768x583.png
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	144,7 KB
ID:	85940
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Comparing-OM-SYSTEM-OM-3-vs-Nikon-Zf-768x189.png
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	15,2 KB
ID:	85941
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez capo-di_tutti-capi Zobacz posta
    -To aparat za 2000$ / 8500 zł
    $2000 netto. Dolicz dwie stówy.


    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Mi również się podoba, ale w tej cenie to dla mnie wybór jest prosty
    To chyba większość tak ma - piękny sprzęcik, ale i tak go nie kupię...

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. system SCA 300
    By Alicja in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-01-2016, 03:22
  2. Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 04-04-2011, 00:40
  3. D70 + system M42
    By mihow in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-02-2008, 16:04
  4. następny system
    By Jacek_Z in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-08-2007, 21:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •