Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Question następny system

    taka czeka nas przyszłość?
    http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,...1187173095.573
    sprzedawajmy nasze nikony póki ktoś coś za nie daje
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 15-08-2007 o 12:51
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    po co to - to nie wiem...
    D7200

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    taka czeka nas przyszłość?
    http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,...1187173095.573
    sprzedawajmy nasze nikony póki ktoś coś za nie daje
    Jacku, Ja rezerwuję Twojego N 70-200VR, oczywiscie mając na uwadze cenę wynikającą z wyprzedaży.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  5. #5

    Domyślnie

    Hehe, a wyobrażacie sobie np. takiego D300 z gripem podnoszonego do ucha?

  6. #6

    Domyślnie

    W sumie pewnie ktoś to kupi...
    Dodadzą jeszcze redukcję wibracji, szkiełko rzędu 600mm f/4.0 ED i pewnie już wkrótce beziemy mieli nowy gatunek Paparazzi HOME edition
    Tylko żeby producnci nie wpadli na pomysł dodawania (tj. wbudowywania) telefonu na tylną ściankę lustrzanki...
    2x Fuji S5 Pro; MB-D200, Tokina 12-24 /4; Tamron 17-50 /2.8; Nikkor 18-105 /3.5-5.6 VR; Sigma 70-200 /2.8 APO HSM; Sigma Macro 50 /2.8; Nikon SB-900 i SB-800, Manfrotto, i conieco drobiazgów.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tad_Bie Zobacz posta
    W sumie pewnie ktoś to kupi...
    Dodadzą jeszcze redukcję wibracji, szkiełko rzędu 600mm f/4.0 ED i pewnie już wkrótce beziemy mieli nowy gatunek Paparazzi HOME edition
    Tylko żeby producnci nie wpadli na pomysł dodawania (tj. wbudowywania) telefonu na tylną ściankę lustrzanki...
    po co redukcja wibracji, raczej dodatkowy wibrator i telefon dla... ech głupia myśl
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  8. #8

    Domyślnie

    III edycja konkursu fotograficznego NG
    możliwe zdjęcia z telefonów komórkowych w 2 kategoriach: fotoblog, uchwyć chwilę.

    http://www.national-geographic.pl/ko.../kategorie.htm

    Zapewne za jakiś czas zrobią warsztaty dla fotografujących komórkami

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •