Close

Strona 80 z 187 PierwszyPierwszy ... 3070787980818290130180 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 1868
  1. #791
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No to canon szaleje, R, Rp, Ra, Rs, no no ładnie.
    Może boją się że odbieranie tak dużej ilości informacji z matrycy 75Mpix może powodować problemy w połączeniu ze stabilizacją ?
    Wiemy że to było poruszane w Sony A7rIV i Sony udało się to zrobić dobrze ale czy canon ma taki potencjał w kwestii ibis i matryc jak Sony ?

  2. #792

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    Moze. Odporne na slonce i wiatr, ale nie na wode czy mroz
    Kolor biały na dużych eLach to żeby się nie nagrzewaly...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Jak pamiętam jesxze z czasów pierwszych cyfrowek minolty dimage to tam ten anty hand szejk w matrycy i na tamte czasy to optyczna stabilizacja była lepsza niż z matrycy. Najwidoczniej obecnie olek i Sony przez te lata dopracowaly technologie i jest odwrotnie, przynajmniej w testach.
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  3. #793

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Wiemy że to było poruszane w Sony A7rIV i Sony udało się to zrobić dobrze ale czy canon ma taki potencjał w kwestii ibis i matryc jak Sony ?
    Nie ma na to szans, Canon to zacofana firma na pewno sobie z tym nie poradzą - nie to co Sony czy Nikon ....
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. #794
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Nie ma na to szans, Canon to zacofana firma na pewno sobie z tym nie poradzą - nie to co Sony czy Nikon ....
    Póki co jak widać są na końcu w tej kwestii, podobnie jak z szumem na matrycach, tu lepiej sobie radzi każdy inny producent sensorów.

  5. #795

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Póki co jak widać są na końcu w tej kwestii, podobnie jak z szumem na matrycach, tu lepiej sobie radzi każdy inny producent sensorów.
    No niestety na to nic nie poradzimy. Wiem że to jest straszne i dziwi mnie iż niektórzy jeszcze się męczą z tym zacofanym sprzętem ale myślę że niedługo odkryją świetlaną jedynie słuszną drogę i zaczną nią podążać .
    Pozdrawiam
    Marcin

  6. #796
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale czemu taka ironia ?
    Nie korzystasz ze stabilizacji w body, wiec nie wiesz co tracisz.

  7. #797

    Domyślnie

    Na moje oko stabilizacja w taniutkim 55-250 STM jest co najmniej 2 razy lepsza, jak matrycy w A7II.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    dziwi mnie iż niektórzy jeszcze się męczą z tym zacofanym sprzętem ale myślę że niedługo odkryją świetlaną jedynie słuszną drogę i zaczną nią podążać .
    Tylko proszę mi tu nic o autostradach...

  8. #798

    Domyślnie

    IBIS mocno traci na znaczeniu jeśli ma się stabilizowane szkła. Za to jest istotna gdy szkło nie ma stabilizacji.

  9. #799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ale czemu taka ironia ?
    Nie korzystasz ze stabilizacji w body, wiec nie wiesz co tracisz.
    Ale to nie ironia tylko prawda - wszędzie o tym piszą . I co ma z tym wspólnego stabilizacja matrycy?
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #800

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Na moje oko stabilizacja w taniutkim 55-250 STM jest co najmniej 2 razy lepsza, jak matrycy w A7II.

    - - - - kolejny post - - - - - -


    Tylko proszę mi tu nic o autostradach...
    tu nikt nie nawiązuje do wątki drogi

    - - - - kolejny post - - - - - -

    No puszki nie są mocną stroną Canona.
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

Strona 80 z 187 PierwszyPierwszy ... 3070787980818290130180 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •