Szukaj
linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|
Nikon wygląda najlepiej, ale ten garb wizjera inspirowany był chyba hełmem SS-mana.
Sony z kolei wygląda tak jakby je ktoś modelował heblem. Tylko Canon trzyma fason. Jest piękny w swej brzydocie i przypomina taką rozdeptaną lustrzankę.
dziwię się, że nikt nie zrobił wizjera jak w Sony A6xxx
Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR
To aparaty dla konserwatywnych użytkowników C i N, więc muszą przypominać lustrzanki. Jeszcze ktoś by zobaczył takiego użytkownika z nieprofesjonalnie wyglądającym aparatem i co by było? Aż strach pomyśleć, jak by to się odbiło na jego karierze![]()
Rozwiązanie znane z A6000 czy z E3 ma też swoje konsekwencje. Może to skutkować podbiciem wysokości bryły aparatu albo wymuszeniem dziwnych proporcji ekranu przez co nie jest on wykorzystywany w całości, np w trakcie podglądu LV.
a ta ironia to dlatego, ze porownujemy z Sony, ktore wykazalo sie wielka odwaga i porzucilo klasyczny design swoich lustrzanek, ryzykujac konflikt z ogromna rzesza uzytkownikow tychze?
czy moze porownujemy z Olympusem, Panasem i Fuji i ich wzorowym podejsciem do swoich profesjonalnych uzytkownikow lustrzanek?(no w przypadku Olka to ze dwoch wojownikow OM moze by sie znalazlo jeszcze
)
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
Skontaktuj się z nami