No to canon szaleje, R, Rp, Ra, Rs, no no ładnie.
Może boją się że odbieranie tak dużej ilości informacji z matrycy 75Mpix może powodować problemy w połączeniu ze stabilizacją ?
Wiemy że to było poruszane w Sony A7rIV i Sony udało się to zrobić dobrze ale czy canon ma taki potencjał w kwestii ibis i matryc jak Sony ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami