Close

Strona 40 z 187 PierwszyPierwszy ... 3038394041425090140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 1868
  1. #391

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    No to i u mnie mały disklajmer. Pisząc o odchudzaniu mam na myśli właśnie oszczędne raczenie użytkowników nowymi, często przydatnymi funkcjami. No, bo nie uwierzę, że choćby w temacie wideo firma, która ma takie doświadczenie na rynku kamer, nie mogła się bardziej postarać.
    najbardziej zatwardziali fanboje Canona w to nie wierza

  2. #392

    Domyślnie

    Nie wierzą, że mogła? Czy, że chciała?
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 11-09-2018 o 16:12

  3. #393

    Domyślnie

    Oczywiście, że mogła.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

  4. #394

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Nie wierzą, że mogła? Czy, że chciała?
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Oczywiście, że mogła.
    otoz to...

  5. #395

    Domyślnie

    No to przynajmniej w jednym się zgadzamy W sumie to przy wideo oprócz powyższych przydałby się także IBIS. Już wiadomo, że część szkieł nie będzie miała stabilizacji, nie ma jej także cześć szkieł z mocowaniem EF oraz nie mają jej pleśniaczki. Do focenia z ręki, przynajmniej dla mnie, nie jest to jakiś must have, ale przy filmowaniu się to przydaje.

  6. #396

    Domyślnie Canon R - bezlusterkowiec

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Też kupowałem z kalkulatorem. Tylko, że budżet miałem ograniczony więc nawet nie spoglądałem na najnowsze wypusty. Jakkolwiek żałośnie by to nie zabrzmiało Co do cen Zetek to moim zdaniem za bardzo poszaleli ze stałkami. Za to cena samego body chyba nie mogła być niższa. Przed premierą obstawiałem, że będzie drożej.
    Tez właśnie mam ograniczony budżet, nie zarabiam na foto, wiec nie odpisze sobie ani od vatu ani od dochodowego. Nie dostanę tez leasingu. Ale raz na 10 lat mogę sobie pozwolić na wymianę aparatu na nowy i już bardzo chciałbym to zrobić. Z tym ze dla mnie to wybór strategiczny - jak kupie kolejne body to na wiele lat ze wszystkimi tego konsekwencjami. Jeśli kupie Z6 to mogę do niego już kupić 35/1.8S zamiast 35/1.8G lub Sigmy ART i inne obiektywy z bagnetem Z. Wiec za 10 lat jak przyjdzie kolejna okazja do zmiany body to będę miał już natywne obiektywy zamiast zabawy w przelotki i to jest dla mnie argument większy niż jakieś niedostatki pierwszej generacji Z czy Eos R
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

  7. #397

    Domyślnie

    Jest to jakaś strategia. Oczywiście o ile wcześniej nie wybije nas jakaś pandemia super bakterii, która obudzi się wraz z topniejącymi lodowcami. Nie jest też wykluczone, że za 10 lat fotki będziemy robić grafenowymi soczewkami umieszczonymi w naszych ślipiach a nowe Zetki będą miały wzięcie jedynie na pchlich targach północnej Afryki Oczywiście żartuję. Optycznie nowe Nikkory są pewnie super i o ile bagnet się przyjmie posłużą kilka lat.

  8. #398
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Za 10 lat będzie matryca 100Mpix i canon zrobi video 8K z cropem 1.8x 30fps, a ekran będzie lewitował nad aparatem

  9. #399

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Za 10 lat będzie matryca 100Mpix i canon zrobi video 8K z cropem 1.8x 30fps, a ekran będzie lewitował nad aparatem
    az taki buldupy masz z Canonem?

  10. #400

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Za 10 lat będzie matryca 100Mpix i canon zrobi video 8K z cropem 1.8x 30fps, a ekran będzie lewitował nad aparatem
    Cos w tym jest, grunt by przekonac klienta do zainwestowania w taki sprzet

    Kiedys bawilem sie inwestycje w sprzet foto ale ostatnio stwierdzilem, ze to co mi potrzeba to mam wiec po co mi wiecej ?
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

Strona 40 z 187 PierwszyPierwszy ... 3038394041425090140 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •