mujboze... a najgorsze bedzie, jak wyjda wyniki sprzedazy za 2018 Q4 i sie okaze, ze tego R sprzedaje sie wiecej niz wszystkich A7 mkIII do kupy...
i tam nie ma "jesli". tam jest "kiedy". wszystkim milosnikom Sony polecam juz kupic chusteczki. bo dla nich bedzie szok i niedowierzanie.
zreszta, Z6 tez sie sprzeda wiecej niz A7...
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami