Prostota konstrukcji mechanicznej, brak kłopotów z kalibracją autofocusa, mniej ograniczeń konstrukcyjnych, fpsy...
Szukaj
Prostota konstrukcji mechanicznej, brak kłopotów z kalibracją autofocusa, mniej ograniczeń konstrukcyjnych, fpsy...
Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. | Z6III | N24-70/2.8S | N70-200/2.8S | N24-200 | N180-600 | V40/1.2 | kojotowe.pl l fikołki l
Co do NX1 to doskonale o tym wiem, ale nie zmienia to faktu, że sprzęt pokazuje jakie są możliwości bezlusterkowców. A sens istnienia bezlusterkowców jest. Po pierwsze tak jak w każdym innym systemie oferta powinna być zróżnicowana więc obok tych większych i bardziej ergonomicznych jest też miejsce na maleństwa. Mniejsze mogą być też teoretycznie szkła do bezlusterkowców choć z tym różnie bywa czego przykładem są najnowsze obiektywy pod bagnet FE. Pod bezlusterkowce podepniesz wszystko co dla pasjonatów może być istotne, dla zawodowców pewnie mniej. Nie ma lustra więc nie ma też co za bardzo drżeć. Niby błahostka, ale w D800 chyba sporo osób na to narzekało. Wizjer elektroniczny pewnie dla konserwatystów będzie ciężki do przełknięcia (a takie cuda jak PRO1 to wyjątek od reguły) ale pomimo wad ma też swoje niezaprzeczalne zalety bo można przez niego patrzeć podczas filmowania, bo można mieć w wizjerze symulację tego jak będzie wyglądać zdjęcie, bo w wizjerze jest pełne info z np histogramem, bo są ułatwiacze ustawiania ostrości jak lupka, peaking, bo jest zebra itd. Bo AF hybrydowy jest precyzyjny, bo odchodzą problemy z BF,FF. Bo fpsy, bo mnóstwo nowinek, bo lepsze filmowanie, co chwila nowy soft itd.
Ekranik w K-1 chyba nie jest taki delikatny na jaki wygląda (od 1:50):
Widziałem to zdjęcie i OK na WPP może być ale gdybyś zdjęcia o takiej jakości wręczył klientowi nawet z tej komunii to po sądach by Cię ścigał
- - - - kolejny post - - - - - -
Miałem na myśli pełnoklatkowe korpusy inaczej to i o D5000+ należałoby wspomnieć![]()
Krzysiek, ale na świecie jest wiele zdjęć robionych 5DII, które nie tylko zasiliły domowe albumy komunijne, ale także pojawiły się na okładkach wielu magazynów i w wielu kampaniach reklamowych oraz wypełniły reportażami setki tysięcy stron w gazetach i w necie
No ale zacytowałeś akurat mój post w którym pisałem ogólnie o korpusach PRO (a nie tylko i wyłącznie pełnoklatkowych). D500 do nich należy a D5000 i jego nowsze odsłony już nie za bardzo.
Wytrzymałość odchylanego ekraniku:
Z poważaniem - Michu, Licencjonowany Pogromca Vampirów :)=
Czy po tym "teście" widać jeszcze coś na ekraniku?![]()
Ciekawe, czy teraz sprzedadzą jakiemuś klientowi ten egzemplarz
D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter
Ja za to jakos to rozumiem...ekranik do selfi w puszcze FF ktora malo nie wazy....nie wyobrazam sobie aby ktos walil sobie selfie z D810 lub 5DMIII
Druga sprawa - wytrzymalosc konstrukcji takiego ekranu...czy tymi DSLRami zrobisz to samo co w filmiku wyzej wrzuconym?
Dla tych co uwazaja ze puszka za droga....porowanie cen przed rabatami:
-> http://www.bhphotovideo.com/c/search...00&mxp=3000.00
Skontaktuj się z nami