Mnie tam cieszy to, że Ricoh konkretnie napiera do przodu. Konkurencja na polu FF jest zawsze mile widziana a jeśli podejdą do tematu rozsądnie i sprzęt będzie trwały oraz po dobrym QC to niejeden zmięknie i zmieni logo na puszce.
Co do bezluster, to krążą pogłoski jakoby najkon zakupił całą piaskownicę od szajsunga, coby lekko nadgonić "sukces" osiągnięty z linią 1...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami