Na razie najbardziej podchodzi mi projekt shao,
pierwszy od góry i lewej
http://imageshack.com/a/img910/2028/gZIuqp.jpg
Jeśli macie pomysły podobne to zapraszam, jak na razie każdy z uczestników na duże piwo zarobił, zgłaszać się można w Warszawie albo przy forumowo-plenerowych spotkaniach ;]
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami