Close

Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 95

Wątek: Projekt logo

  1. #71

    Domyślnie

    Próbujemy dalej

  2. #72

  3. #73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    ooo kuźwa
    hahahaha :d


    wygrał internety
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  4. #74
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    Bo samo logo d. urywac nie powinno, tylko historia, która jego nosiciel napisze. Popatrzcie na znaki dziesiątek znanych marek. Pierwszych lepszych. Komuś coś urwało? Raczej nie. Ale te miliardy dolcow stojące za nimi to już inna bajka... I jakos tak od razu logosy te nam w oczach pieknieja. Prawda?

    Nie zmienia to faktu, jak celnie zauważył Czornyj, że wykonanie logo jest dla każdego grafika zadaniem najtrudniejszym. I 99% profesjonalistów omija temat jak ognia. Łatwiej jest zrobić dobra stronę WWW.

    A jaka jest metoda na odpowiednie logo?
    Albo szczęśliwy traf albo 3 propozycje - wybierz jedną.
    A potem zapracuj żeby logo stało się rozpoznawalne
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  5. #75

    Domyślnie

    Jeszcze mi doróbcie do wersji shao i sorch62 wersję z pełnym imieniem nazwiskiem (logo + dane) i będę najszczęśliwszym miernikiem na forum ;]

    Dzięki, wszystkim.
    Zobaczę jak to wygląda na prawdziwej pieczątce i jeśli nie zadziała wersja forumowa, będę ścigał wymienionych w tym wątku szczęśliwców. Niestety nie ślizgnę na to więcej niż dwie stówy, więc wicemistrzowie polski raczej nie będą zainteresowani tego typu fuchą, ale wrzuciliście ilość kontaktów wystarczającą na sto wersji minimum
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  6. #76

  7. #77

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Jeszcze mi doróbcie do wersji shao i sorch62 wersję z pełnym imieniem nazwiskiem (logo + dane) i będę najszczęśliwszym miernikiem na forum ;]

    Dzięki, wszystkim.
    Zobaczę jak to wygląda na prawdziwej pieczątce i jeśli nie zadziała wersja forumowa, będę ścigał wymienionych w tym wątku szczęśliwców. Niestety nie ślizgnę na to więcej niż dwie stówy, więc wicemistrzowie polski raczej nie będą zainteresowani tego typu fuchą, ale wrzuciliście ilość kontaktów wystarczającą na sto wersji minimum
    Ale wątek jako, że w CAFE to chyba nie umrze bo coraz lepsze "propozycje" się pojawiają
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  8. #78

    Domyślnie

    Oby!
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  9. #79

    Domyślnie

    Proszę o pomoc również ja..
    Takie coś udało mi się stworzyć, ale chciałbym prosić o małe dopracowanie...
    Najlepiej jakby kontur był czarny, białe wypełnienie.
    Oczywiście bez tła, więc .png chyba, aby można było później wrzucić na jakąś grafikę.


    Logo, jak i grafikę migawki w .png również mam jakby coś..
    Ostatnio edytowane przez Prezo ; 16-06-2015 o 19:10
    D7100 | X-T10 || S17-50 2.8 | 18-55 | 18-105 VR | 35mm f/1.8G | YN-565EX

  10. #80

    Domyślnie

    Nie widać obrazka.
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •