Próbujemy dalej
Szukaj
Próbujemy dalej
Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560
ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
>>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<
Bo samo logo d. urywac nie powinno, tylko historia, która jego nosiciel napisze. Popatrzcie na znaki dziesiątek znanych marek. Pierwszych lepszych. Komuś coś urwało? Raczej nie. Ale te miliardy dolcow stojące za nimi to już inna bajka... I jakos tak od razu logosy te nam w oczach pieknieja. Prawda?
Nie zmienia to faktu, jak celnie zauważył Czornyj, że wykonanie logo jest dla każdego grafika zadaniem najtrudniejszym. I 99% profesjonalistów omija temat jak ognia. Łatwiej jest zrobić dobra stronę WWW.
A jaka jest metoda na odpowiednie logo?
Albo szczęśliwy traf albo 3 propozycje - wybierz jedną.
A potem zapracuj żeby logo stało się rozpoznawalne![]()
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
Jeszcze mi doróbcie do wersji shao i sorch62 wersję z pełnym imieniem nazwiskiem (logo + dane) i będę najszczęśliwszym miernikiem na forum ;]
Dzięki, wszystkim.
Zobaczę jak to wygląda na prawdziwej pieczątce i jeśli nie zadziała wersja forumowa, będę ścigał wymienionych w tym wątku szczęśliwców. Niestety nie ślizgnę na to więcej niż dwie stówy, więc wicemistrzowie polski raczej nie będą zainteresowani tego typu fuchą, ale wrzuciliście ilość kontaktów wystarczającą na sto wersji minimum![]()
Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć
nic
Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560
ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
>>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<
Oby!
Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć
Proszę o pomoc również ja..
Takie coś udało mi się stworzyć, ale chciałbym prosić o małe dopracowanie...
Najlepiej jakby kontur był czarny, białe wypełnienie.
Oczywiście bez tła, więc .png chyba, aby można było później wrzucić na jakąś grafikę.
Logo, jak i grafikę migawki w .png również mam jakby coś..![]()
Ostatnio edytowane przez Prezo ; 16-06-2015 o 19:10
D7100 | X-T10 || S17-50 2.8 | 18-55 | 18-105 VR | 35mm f/1.8G | YN-565EX
Nie widać obrazka.
Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560
ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
>>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<
Skontaktuj się z nami