Close

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 95

Wątek: Projekt logo

  1. #1

    Domyślnie Projekt logo

    Bry,

    poszukuje sprawdzonego i _oczywiście_ niedrogiego logotwórcy z fajnymi pomysłami.

    W sumie jedyne wymaganie jest takie, że logo, musi się składać z liter RM i najfajniej byłoby jakby to było tyle, tzn bez żadnych znaczków czy innych grafik, chociaż jak mnie powali znaczek to i znaczek może być wkomponowany

    Polecicie mi kogoś sprawdzonego?
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  2. #2
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertlobuzMiernik
    musi się składać z liter RM i najfajniej byłoby jakby to było tyle
    Zrobilem:

    RM


  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Zrobilem:

    RM

    szybka reakcja no ale w końcu miało byc RM no i jest i to bez zbędnych grafik))

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Zrobilem:

    RM

    MISTRZ!


    Parę lat temu trochę projektowałem (na kartce). Mam też znajomego co w tym temacie siedzi.

    Nie obiecuję aaale może coś popróbuję później i przykłady na PW podeślę - może coś wybierzesz

    Jakieś szczególne uwagi co do tego (też pomaga) ? Ulubione kolory, czy ma mieć powiązanie z czymś itp itd.
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #5

    Domyślnie

    Zadanie z gatunku narysuj 7 czerwonych linii : https://youtu.be/BKorP55Aqvg
    Ostatnio edytowane przez vid3 ; 28-04-2015 o 13:25

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Zrobilem:

    RM

    Kurcze genialne, takie proste, klasyczne bym powiedział, podejście do tematu, a jednak równocześnie świeże i nie przekombinowane.



    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    MISTRZ!


    Parę lat temu trochę projektowałem (na kartce). Mam też znajomego co w tym temacie siedzi.

    Nie obiecuję aaale może coś popróbuję później i przykłady na PW podeślę - może coś wybierzesz

    Jakieś szczególne uwagi co do tego (też pomaga) ? Ulubione kolory, czy ma mieć powiązanie z czymś itp itd.
    Ulubionych kolorów nie mam raczej, poza tym że czerwony jest najszybszy a niebieski mi podkreśla głębie spojrzenia ;P

    Zastosowanie - jako logo 'personalne' nie wiem czy istnieje coś takiego.

    Z dodatkowych ułatwień - zajmuje się konsultingiem, więc wiecie - wiedza, mondrość, inteligencja, opanowanie i moc ;P

    (Bo R jak Rozwaga a M jak Mondrość)
    Ostatnio edytowane przez RobertMiernik ; 28-04-2015 o 13:22
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  7. #7

    Domyślnie

    Umieścić tam Twoje im i nazw czy tylko sygnet chcesz?
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  8. #8

    Domyślnie

    No właśnie tego nie przemyślałem do końca.

    Tzn, na pewno chcę, żeby inicjały mogły funkcjonować oddzielnie, ale jako spójne rozwiązanie mogłaby też być wersja z inicjałami/logo + pełnym imieniem i nazwiskiem
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Kurcze genialne, takie proste, klasyczne bym powiedział, podejście do tematu, a jednak równocześnie świeże i nie przekombinowane.
    Ulubionych kolorów nie mam raczej, poza tym że czerwony jest najszybszy a niebieski mi podkreśla głębie spojrzenia ;P
    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Zrobilem:
    RM
    FTFY

    RM
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  10. #10

    Domyślnie

    Robercie...ogłoś Forumowy casting dla zwyciężcy 6-pack markowego piwella z dyskontu i już projekty się posypią

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •