Close

Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 95

Wątek: Projekt logo

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Dzięki tym, którzy już coś wysłali, dodam może bo nie napisałem na początku.

    To nie powinno być logo fotograficzne, chcę mieć logo raczej biznesowe, bo na foto nie zarabiam i nie do tego miałoby to służyć.

    Z dalszych podpowiedzi - szukam raczej czegoś 'lekkiego'


    !Agrest, dmk, MstrG, spiritus Dzięki!
    shaolin i thorcik oczywiście też
    typ biznesu? motto firmy? wartości? co w nim jest najważniejsze i czym się szczycisz poza inicjałami
    coolpix L29

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NegLTD Zobacz posta
    typ biznesu? motto firmy? wartości? co w nim jest najważniejsze i czym się szczycisz poza inicjałami
    ooo to też ważne!
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Ulubionych kolorów nie mam raczej, poza tym że czerwony jest najszybszy a niebieski mi podkreśla głębie spojrzenia ;P

    Zastosowanie - jako logo 'personalne' nie wiem czy istnieje coś takiego.

    Z dodatkowych ułatwień - zajmuje się konsultingiem, więc wiecie - wiedza, mondrość, inteligencja, opanowanie i moc ;P

    (Bo R jak Rozwaga a M jak Mondrość)
    Tak mniej więcej to wygląda.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  4. #34
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  5. #35

    Domyślnie

    Widzę cudowny wątek do darcia łacha. Idąc tą drogą inicjały, jakie ma Rolls Royce mogą oznaczać Rozważny i Romantyczny.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez doktor Zobacz posta
    Widzę cudowny wątek do darcia łacha. Idąc tą drogą inicjały, jakie ma Rolls Royce mogą oznaczać Rozważny i Romantyczny.
    RR to rojs rojs
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  7. #37
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    Osobiście proponowałbym iść w małe litery a nie drukowane.

    Mała podpowiedź: małe r i m są wizualnie bardzo do siebie podobne. Może wystarczyć zestawić je obok siebie, popracować kolorem (max 2) i wyjdzie coś ciekawego jak m z dodatkowa nogą

    Mam jednego pomysła... Zaraz otworze super-mega graficzny program zwany Word i coś strzele

    Już mam… Kolory dowolne… Czcionka w sumie też przypadkowa:
    Ostatnio edytowane przez frostic ; 29-04-2015 o 11:40
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frostic Zobacz posta
    Osobiście proponowałbym iść w małe litery a nie drukowane.

    Mała podpowiedź: małe r i m są wizualnie bardzo do siebie podobne. Może wystarczyć zestawić je obok siebie, popracować kolorem (max 2) i wyjdzie coś ciekawego jak m z dodatkowa nogą

    Mam jednego pomysła... Zaraz otworze super-mega graficzny program zwany Word i coś strzele

    Już mam… Kolory dowolne… Czcionka w sumie też przypadkowa:
    O to chodzi?
    Wcześniej na PW do Roberta to podesłałem.



    EDIT:
    Teraz dopiero obrazek wstawiłeś. Jak pisałem post to jeszcze go nie było
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  9. #39
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    Ten klimat właśnie choć to wygląda trochę jak r n

    Tylko raczej bez obwódek wokół liter (bo z nimi zawsze jest kłopot) i z nieco zmodyfikowaną kolorystyką - zależnie jaki odcień różowego lubi nasz kolega

    Oj, jak dobrze z Wami popisać po dłuższej przerwie - jeszcze tylko czekam na jakąś "wojenkę" i będzie kompletnie jak dawniej
    Ostatnio edytowane przez frostic ; 29-04-2015 o 11:49
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frostic Zobacz posta
    jeszcze tylko czekam na jakąś "wojenkę" i będzie kompletnie jak dawniej
    czekaj czekaj tylko zjem snaidanie :P
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •