I po co sobie nerwy psuć? Jednym starczy 100tys a jednym nie. Mi, amatorowi, na 6 lat robienia zdjęć starczyło 20tys klatek, jeśli dobrze pamiętam. Więc mój d200 ma teraz ok 25tys. A niektórzy robią 1000 zdjęć w ciągu dnia - wczoraj pani w TVN opowiadała o sesji mody, gdzie ona robi ok. 1200 zdjęć, z których wzbierze 12. Więc dla niej 100tys klapnięć to dość niewiele. Nie bardzo więc rozumiem wasze "zacietrzewienie".
Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami