Też chętnie bym się dowiedział, najlepiej z przykładami.
Szukaj
Też chętnie bym się dowiedział, najlepiej z przykładami.
Zenit 12 XP - zepsuł się
DR na poziomie 5d1 z 2004 roku, banding w cieniach na najniższym iso. Przykładów w sieci mnóstwo, wystarczy poszukać jeśli was to naprawdę interesuje.
Az dziw ze canon sprzedaje jeszcze aparaty. Wszyscy dawno powinni przejsc do nikona. Dlaczego tak sie nie dzieje??
Kazdy system ma swoje zady i walety. Trzeba umiec z tego po prostu korzystac.
Odważna teza...
I tutaj chyba mamy sedno sprawy.
Rozmawiamy o poszczególnych korpusach, czy systemach?
Jeśli chodzi o system Nikona to IMHO wciąż nie ma sobie równych. I chyba głównie dlatego większość wkurzonych "nowościami" Nikona z ostatniego czasu jeszcze go nie porzuciło... Ja świadomie wybrałem system Nikona 25 lat temu. Zmiana na inny to nie byłoby po prostu sprzedanie korpusu i paru obiektywów...
Jak kolega powyżej: Każdy system ma swoje wady i zalety. Tak więc warto wybierać ten, który ma więcej zalet i mniej wad niż inne.
Dxxx Fx Fxx Pxxxx
Skontaktuj się z nami