Taki foveon który tutaj zagościł wygląda raczej na wypadek przy produkcji normalnych matryc 3x (czy jak tam się one zwą) i wymyślono zastosowanie dla odrzutów. Upośledzenie rozdzielczości niższych warstw (podejrzewam binning softwareowy, ale dopiero po rozebraniu przez chipworks się dowiemy...) powoduje że zysk z posiadania cripple-foveona jest ZEROWY w stosunku do bayerowskich rozwiązań.
Pewnie oszczędzają na mikrosoczewkach.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami