Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Wątek: Sigma Quattro

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie Sigma Quattro


    Holi krap...

    Zrodlo: http://sigma-rumors.com/2014/02/new-...camera-leaked/
    To na razie spekulacje... ale nie wydaje mi sie, zeby komus chcialo sie robic fejka tak dobrej jakosci

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Na widok tego mózg mi się buntuje. Na stronie Sigmy jest już trochę więcej informacji: <<klik>>

  4. #4
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sigma
    All of the fundamental photographic approaches in one lineup of three cameras

    The dp series comprises three fixed focal length cameras, each of which features a different basic focal length for a different fundamental photographic approach: the wide-angle dp1 Quattro at 19mm, the standard dp2 Quattro at 30mm, and the medium telephoto dp3 Quattro at 50mm (respectively equivalent to 28mm, 45mm, and 75mm on a 35mm lens). Moreover, the three models share an exciting new camera body that brings out the best performance from the lens and image sensor.

    It’s a simple but powerful lineup that delivers medium format-level image quality anywhere, anytime. Take all three with you and select as needed for the perfect shot. Only the dp series puts so much luxurious photographic potential in your hands.


    Tu tez juz info zapodali:
    http://www.dpreview.com/news/2014/02...-foveon-sensor

  5. #5

    Domyślnie

    Jeszcze więcej szczegółów i dokładniejsze zdjęcia aparatu: http://www.sigma-global.com/en/cameras/dp-series/
    Ostatnio edytowane przez Armakus ; 10-02-2014 o 11:09

  6. #6

    Domyślnie

    ten sprzęt to chyba do fotografii nocnej. bo przynajmniej w dzień, to bym się wstydził wyjść z czymś takim na ulice.
    Pozdrawiam, Michał
    __________________________________________________ ________________________________
    ilość profesjonalizmu jest wprost proporcjonalna do ciężaru plecaka i wielkości matrycy, a odwrotnie proporcjonalna do odporności na krytykę


  7. #7

    Domyślnie

    OMG, brzydal straszny. Aczkolwiek z wyglądu moze byc dość poręczny...

  8. #8

    Domyślnie

    Leonardo di Caprio... Brzyyyydal

    Ciekawe rozwiązanie. Przy małych konstrukcjach trudno jest odprowadzić ciepło, to z kolei może wplywać na matrycę i zwiększać szumy na wysokich ISO.
    Jak część elektroniki i baterię odsuneli od matrycy, to całość może być nawet nieźle wyważona, a matrycy pomóc.
    Przesadzam?

  9. #9

    Domyślnie

    nie przesadzasz, co nie zmienia faktu, ze jest brzydki jak psia kupa
    Pozdrawiam, Michał
    __________________________________________________ ________________________________
    ilość profesjonalizmu jest wprost proporcjonalna do ciężaru plecaka i wielkości matrycy, a odwrotnie proporcjonalna do odporności na krytykę


  10. #10

    Domyślnie

    nexoid
    Völkchlor

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •