Teraz przynajmniej wiadomo skad nawiazanie do MF - rozmiar...
Na upartego jak sie kupi 4 i ulozy w kwadrat tak o:
to mozna sobie fundamenty pod 30 pietrowa kamienice zrobic![]()
Szukaj
Teraz przynajmniej wiadomo skad nawiazanie do MF - rozmiar...
Na upartego jak sie kupi 4 i ulozy w kwadrat tak o:
to mozna sobie fundamenty pod 30 pietrowa kamienice zrobic![]()
Może tak być, gdyby nie fakt , że brakuje jednego boku. Przecież mamy dp1, dp2 i dp3.
Chyba, że kolejną super inowacją obok kształtu korpusu będzie trójkątny kadr.
To by się zgadzało. Trzy matryce i trzy boki. Triangular medium format.
Jak brakuje? Przeciez nie ma zakazu kupienia 4tej sztuki![]()
Rzeczywiście, kupujemy 4 aparaty, w tym dwa z ulubioną ogniskową, łączymy jak na rysunku, wkładamy w środek głowę, kadrujemy,
naciskamy pilota i mamy super art pure photo. Dla dopełnienia wrażeń artystycznych całość składamy w programie
dołączonym przez sigmę.
Teraz wezcie pod uwage, ze to srodkowy rozmiar. Oczywiscie w wiekszym zmieni rozmiar tylko szklo, ale i tak - nagroda Kloc Roku wedruje do Sigmy![]()
Kloc klocem, ale zobaczymy jakie będą efekty. Dziś takie czasy, że każdy chce zaoszczędzić na produkcji, choćby poprzez zmniejszenie rozmiarów. Tu jest odwrotnie. Może efekty będą tego warte.
a propos kloca - symulacja sigmy w kieszeni spodni![]()
Völkchlor
Ja nie mam nic przeciwko(bylo posrod wynikow
)
Mam nadzieje, ze daja plecak gratis do tego aparatu... nie mogli po prostu zrobic Sigmy SD666? Z normalnym bagnetem, itd... eh...
Skontaktuj się z nami