Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57

Wątek: Sigma Quattro

  1. #11

    Domyślnie

    czytam marketingową papkę o tym modelu i oczom nie wierzę...

    ... philosophy of creating cameras that produce works of art ... optimized design ... superior holding performance ... designed for image quality ... allows the photographer to concentrate fully on photography itself ...


    kolejne pjur fotografi....


    ale to mnie już rozwaliło:

    [...] It’s a simple but powerful lineup that delivers medium format-level image quality anywhere, anytime. Take all three with you and select as needed for the perfect shot. Only the dp series puts so much luxurious photographic potential in your hands. [...]
    coś jak jajka niespodzianki... zbierz je wszystkie .... z jakością MF...
    grim&evil
    treli-freli, mam mnóstwo megapikseli

  2. #12

    Domyślnie

    MF kłality z cropka? Aż mnie zaciekawili..

    moze miało być medium level format?
    Völkchlor

  3. #13

    Domyślnie

    Można się uśmiać czytając marketingowy bełkot.
    Ciekawe kiedy będą zdjęcia z tego cudaka
    Na poważnie to widać, że mają pomysł.
    Co do wyglądu, to jest kontrowersyjny, ale nie brzydki.
    Najbrzydszym aparatem ery cyfrowej, jest pewien pentax, już nie pamiętam nazwy.
    Tamtego szkaradztwa nic nie przebije.
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 10-02-2014 o 19:40
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  4. #14

    Domyślnie

    Jeden z użytkowników dpreview napisał :
    It looks great for shotting around corners.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  5. #15

    Domyślnie

    musiałby mieć gibany na boki lcd
    Völkchlor

  6. #16

    Domyślnie

    Jakościowo ta matryca (na pewno na niskim ISO) złoi tyłek wszystkim innym, nie wyłączając tych FF.

    Design jest doskonały, niekoniecznie musi to być oklepane retro.

    Ciekaw jestem co stoi na przeszkodzie Sigmy, że nie decyduje się na wymienne obiektywy, byłby niezły hit.

  7. #17

    Domyślnie

    foveon jest ciekawy ale jak pamiętam miał również wady, odważne deklaracje niedawno jeden maluch lepszy of FF teraz drugi maluch lepszy od MF powoli już zaczyna brakować formatów od których te "petit" mogą być lepsze.
    koncepcja posiadania 3 korpusów jest równie ekscytująca jak idiotyczna.
    Ostatnio edytowane przez jaś ; 10-02-2014 o 20:19
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koniecpolska Zobacz posta
    Jakościowo ta matryca (na pewno na niskim ISO) złoi tyłek wszystkim innym, nie wyłączając tych FF.
    LX5 też??

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    koncepcja posiadania 3 korpusów jest równie ekscytująca jak idiotyczna.
    Gdyby nie wada "cenowa" to nie widzę nic niewłaściwego ... obiektywami wachlować nie trzeba, a i zapas jest jakby się któryś z trójcy popsuł. Nie wspomnę, że trzema na jednej baterii więcej fotek zrobisz niż jednym.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    LX5 też??
    Też, w pewnych sytuacjach. Czasami, body z matrycą FF żadnego zdjęcia nie zrobisz, bo nie pozwolą, a na LX5 nikt nie będzie zwracał żadnej uwagi .... miszczu ciętej riposty.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •