Cytat Zamieszczone przez koniecpolska Zobacz posta
Gdyby nie wada "cenowa" to nie widzę nic niewłaściwego ... obiektywami wachlować nie trzeba, a i zapas jest jakby się któryś z trójcy popsuł. Nie wspomnę, że trzema na jednej baterii więcej fotek zrobisz niż jednym.
jeśli lubisz nosić trzy korpusy zamiast jednego, jeszcze żeby mieć trzy ręce (i trzy oczy) to mogłoby się udać focenie trzema naraz, ale jeśli nie masz trzech rąk to pomysł jest niestety taki sobie (bardzo taki sobie).