I na Optycznych, i na Fotopolis pojawiły się już "pierwsze wrażenia" z kontaktu z aparatem - jedni i drudzy twierdzą, że uchwyt nie ma wiele wspólnego z ergonomią, a aparat zdecydowanie nie jest kompaktowy.
Szukaj
I na Optycznych, i na Fotopolis pojawiły się już "pierwsze wrażenia" z kontaktu z aparatem - jedni i drudzy twierdzą, że uchwyt nie ma wiele wspólnego z ergonomią, a aparat zdecydowanie nie jest kompaktowy.
Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?
NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)
I nawet jak matryca bedzie doskonala to kto to kupi? Chyba Robocop... ale nawet on byl bardziej zaokraglonyCiekawe jaki rewju wysmazy Kai z DigitalRev
![]()
Jeśli dp2 quattro umożliwi zrobienie więcej fotek na jednej baterii, jeżeli poprawi szybkość zapisu na kartę, jeśli poprawi wyższe ISO względem poprzedniej wersji, nie tracąc walorów obrazka (rozdzielczość), to można powiedzieć, ze nowa wersja spełniła swoje zadanie.
Inne sprawy są czysto subiektywne.
to samo mozna by powiedzieć jakby była wielkości lodówki, bo w koncu zrobi wiecej, szybciej i lepiej.
Völkchlor
Przecież mogli na dole dołączyć pojemnik i dać dlugą baterie, lub dwie małe i płaskie.
Całość wyglądała by rasowo i chwyt byłby pewniejszy.
Za takie gadzety do leici czy fuji trzeba sporo zapłacić.
W połączeniu z zaprezentowaną osłoną przeciwsłoneczną i skórzanym pokrowcem
byłoby super. A tak mamy autobus przegubowy na zakręcie.
Ale ględzicie. Mnie się podoba. Tam zaraz kloc roku. Bez przesady
.
Kloc nie kloc, ale piszą, że ergonomia kiepska - jak już udało się dobrze chwycić, palce nie trafiały na przyciski, pokrętła, itd. Dla kogo to projektowali, dla ET?
Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?
NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)
Skontaktuj się z nami