Close

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 57

Wątek: Sigma Quattro

  1. #41

    Domyślnie

    I na Optycznych, i na Fotopolis pojawiły się już "pierwsze wrażenia" z kontaktu z aparatem - jedni i drudzy twierdzą, że uchwyt nie ma wiele wspólnego z ergonomią, a aparat zdecydowanie nie jest kompaktowy.
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  2. #42
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    I nawet jak matryca bedzie doskonala to kto to kupi? Chyba Robocop... ale nawet on byl bardziej zaokraglony Ciekawe jaki rewju wysmazy Kai z DigitalRev

  3. #43

    Domyślnie

    Jeśli dp2 quattro umożliwi zrobienie więcej fotek na jednej baterii, jeżeli poprawi szybkość zapisu na kartę, jeśli poprawi wyższe ISO względem poprzedniej wersji, nie tracąc walorów obrazka (rozdzielczość), to można powiedzieć, ze nowa wersja spełniła swoje zadanie.
    Inne sprawy są czysto subiektywne.

  4. #44

    Domyślnie

    to samo mozna by powiedzieć jakby była wielkości lodówki, bo w koncu zrobi wiecej, szybciej i lepiej.
    Völkchlor

  5. #45

    Domyślnie

    Kloc Roku pasuje jak ulał
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    to samo mozna by powiedzieć jakby była wielkości lodówki ...
    ale nie jest.

  7. #47

    Domyślnie

    Przecież mogli na dole dołączyć pojemnik i dać dlugą baterie, lub dwie małe i płaskie.
    Całość wyglądała by rasowo i chwyt byłby pewniejszy.
    Za takie gadzety do leici czy fuji trzeba sporo zapłacić.
    W połączeniu z zaprezentowaną osłoną przeciwsłoneczną i skórzanym pokrowcem
    byłoby super. A tak mamy autobus przegubowy na zakręcie.
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 13-02-2014 o 19:58
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  8. #48
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    Ale ględzicie. Mnie się podoba. Tam zaraz kloc roku. Bez przesady
    .

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    Przecież mogli na dole dołączyć pojemnik i dać dlugą baterie, lub dwie małe i płaskie.
    Całość wyglądała by rasowo i chwyt byłby pewniejszy.
    Pytanie kontrolne: w którym miejscu najbardziej grzeje się korpus?

    Cytat Zamieszczone przez matys Zobacz posta
    Ale ględzicie. Mnie się podoba. Tam zaraz kloc roku. Bez przesady
    Chłopaki muszą bo inaczej się uduszą

  10. #50

    Domyślnie

    Kloc nie kloc, ale piszą, że ergonomia kiepska - jak już udało się dobrze chwycić, palce nie trafiały na przyciski, pokrętła, itd. Dla kogo to projektowali, dla ET?
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •