Mnie takze polecali N 18-105 plus N35 1.8 plus lampe...
Po zakupie N35 1.8, kitowy18/105 lezal w szafie do konca...Lampy takze nie uzywam.
Dla mnie to byla strata kasy gdyz wymienilem ten kitowy na jasniejszego tamrona. Szybko swierdzilen jednak ze tamron jasny ale nie celny wiec zakupilem kolejne szklo w tym samym zakresie... Kolejna strata pieniedzy....
Jak zlapiesz "bakcyla" pozbedziesz sie szybko kitowych obiektywow. Niby uniwersalny zakres ale bohek i glebia istrosci praktycznie do niczego.
Moja propozycja: D300 + S30 f1,4 + N50 f1.8g
lub D300 + S17-50 f2.8.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami