No ja Cię proszę, chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Co do tego że drużyna jest solidna i nawet na bardzo dobrym poziomie, to chyba nikt nie ma wątpliwości, pytanie tylko dlaczego teraz to nie była właśnie ta drużyna? Dlaczego wyglądali jakby ktoś wypuścił z nich powietrze? I to nie był jeden słabszy mecz, tak naprawdę to jeden mecz (tylko jeden!) to my w Londynie zagraliśmy dobrze. A nadzieje nie zostały rozbudzone przez media, tylko przez to co pokazywali siatkarze jeszcze miesiąc temu.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami