Czyli że jak, Włosi jak zwykle wyrachowani, i sobie zaplanowali?
Przyznaję, że jestem zdziwiony wynikiem, i to nie lekko. Po tym co Amerykanie pokazali w grupie, spodziewałem się dokładnie odwrotnego wyniku. Jednak od ćwierćfinałów to jednak nowy turniej, i to co było w grupie tak naprawdę się nie liczy. Biedni Ruscy...
A swoją drogą to nie rozumiem Włochów. Przed turniejem głośno twierdzili, że boją się Brazylii i Rosji, a dziś robią wszystko, aby jednak z Brazylią zagrać, hmmm...![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami