Close

Strona 18 z 38 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 377

Wątek: IO

  1. #171

    Domyślnie

    no i mamy na razie 0-2 dla Australii
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  2. #172
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    No na razie, to obraz nędzy i rozpaczy, aż żal patrzeć
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  3. #173
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    A tam zal od razu... wiadomo, ze moglo byc lepiej ale dajmy im szanse moze sie obudza

  4. #174
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    Żal, żal, to jakiś inny zespół gra najwidoczniej. No ale wygrali seta, trzymać kciuki trzeba
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  5. #175

    Domyślnie

    1 - 2 dla Kangurów... jeszcze mecz się nie skończył, póki piłka w grze...
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  6. #176

    Domyślnie

    A zapowiadali 3:0... :-/

  7. #177
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    To prawie bylo, tylko nie w ta strone co trzeba

  8. #178

  9. #179

    Domyślnie

    jest: 1 - 3 a Austalijczycy koncza asem serwisowym... eh...
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  10. #180
    Oszczędny w słowach Awatar marcus777
    Dołączył
    06 2010
    Miasto
    Ziemia Obiecana
    Posty
    209

    Domyślnie

    Właśnie potwierdziły się słowa belgijskiego trenera - Heinena. Pamiętacie co powiedział o nas po memoriale? To nie ta sama Polska co w lidze światowej, wszyscy się oburzali, a teraz macie. Nasza drużyna sypie się, przypominają mi się dramatyczne chwile z okresu Daniela Castellaniego. Pan Anastasi nie jest specem od igrzysk, nie umie odpowiednio przygotować zawodników, jego wyniki mówią same za siebie za co został wyrzucony z kadry Włoch. Pan Winiarski to skandal, podczas meczu z Wielką Brytanią potrafił być zmieniony na samym początku meczu. Z taką formą to powrót do domu i to szybko do pani Agnieszki Radwanskiej. Ja nawet nie mam pretensji do tych naszych orłów, a jedynie do TVP, która do komentowania takich meczów desygnuje pana piotra Dębowskiego. Nadaje się on bardziej do czytania bajek i opowiadania dzieciom dobranocek niż do komentowania czegokolwiek w sporcie. Szczególnie w dyscyplinach, o których ma jedynie obiegowe, gazetowe pojęcie. I sam Szyszko nie pomoże, gdy ten musi sie wygadać o babciach, dziadkach, ojcach i matkach co poniektórych graczy. W całym komentarzu nie dopatrzysz się cienia rzeczowej analizy akcji czy też gry jako takiej. jedyne co człowieka ratuje przed zawałem, to wyłączenie dźwięku. Wprawdzxie półśrodek, ale ratuje nerwy!
    Ostatnio edytowane przez marcus777 ; 06-08-2012 o 12:32

Strona 18 z 38 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •