można się podnieść mając związane ręce, kiedy nic nie wychodzi? można...Ruscy to zrobili i brawo im za to... dobry mecz
Szukaj
można się podnieść mając związane ręce, kiedy nic nie wychodzi? można...Ruscy to zrobili i brawo im za to... dobry mecz
Mam Nadzieję, że Anastasi weźmie sobie do serca to, co zrobił trener Rosjan. W beznadziejnej wydawałoby się sytuacji, coś zmienił, a to coś zaczęło świetnie funkcjonować i losy meczu się odwróciły. Szkoda, że u nas tak to nie wyglądało.
A Ruscy wygrali zasłużenie, co prawda przed meczem byłem za Brazylią, ale już przed tie break'iem, hmmNo i dziadek Tietiuchin ma w końcu to swoje złoto, należało mu się, kawał dobrego siatkarza.
"Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits
Ja kibicowałem Ruskim...
Teraz przed nami ME i MŚ, Anastasi ma czas żeby popracować, a ja wierzę że nasi mogą powalczyć o złoto...
Szkoda, że nam nawet brąz nie wpadł...
Szkoda, że nam nawet brąz nie wpadł...[/QUOTE]
najgorsze jest to, że nawet przy słabej formie można było ten brąz wywalczyć. Warunek byl jeden .. pokonać egzotycznych kangurów. Szkoda że nasi tego nie chcieli zrobić...
Ale Hiszpanie się postawili USA w finale kosza. Cudny meczyk.
Skontaktuj się z nami