![]()
Oby, szkoda ze dziewczyny nie daly rady. Ale tak jak pisalem - taki jest sport![]()
Szukaj
![]()
Oby, szkoda ze dziewczyny nie daly rady. Ale tak jak pisalem - taki jest sport![]()
A teraz jeszcze nasz mistrz świata w skoku o tyczce spalił 3 próby, i do widzenia![]()
"Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits
Wieczór będzie nasz
Szkoda skoku o tyczce, ale chłopak miał sporo kontuzji ostatnio i po prostu nie dał rady.
O Wy ludzie małej wiary
Przynajmniej będzie powód żeby się napić
A tak na marginesie, to przestałem oglądać transmisje z IO - masakryczna ilość bzdurnych reklam, byle jakie komentatorstwo, i na dodatek nie pokazują tego co mnie interesuje!!
Jak ktoś ma ochotę, to na TVP Sport leci siatkówka Argentyna - Brazylia (reklam nie za wiele)
Taki przedsmak tego, co nas czeka wieczorem.
"Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits
Właśnie oglądam
Co do ogladania to wybieram nsport, Eurosport, i faktycznie tam reklam mniej. I Brazylia 1 set do przodu![]()
Skontaktuj się z nami