Close

Strona 26 z 38 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 377

Wątek: IO

  1. #251
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie



    Oby, szkoda ze dziewczyny nie daly rady. Ale tak jak pisalem - taki jest sport

  2. #252
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    A teraz jeszcze nasz mistrz świata w skoku o tyczce spalił 3 próby, i do widzenia
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  3. #253

    Domyślnie

    Wieczór będzie nasz
    Szkoda skoku o tyczce, ale chłopak miał sporo kontuzji ostatnio i po prostu nie dał rady.

  4. #254
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Mam wrażenie że mistrzem olimpijskim skoku o tyczce zostanie Dmitrij Starodubcew Należy mu się

  5. #255

    Domyślnie

    [QUOTE=ASAHI;2892291]Wieczór będzie nasz


    Oby...

  6. #256

    Domyślnie

    O Wy ludzie małej wiary

    Przynajmniej będzie powód żeby się napić

    A tak na marginesie, to przestałem oglądać transmisje z IO - masakryczna ilość bzdurnych reklam, byle jakie komentatorstwo, i na dodatek nie pokazują tego co mnie interesuje!!

  7. #257
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Odpalaj stream z CCTV5

  8. #258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ASAHI Zobacz posta
    O Wy ludzie małej wiary

    Przynajmniej będzie powód żeby się napić

    A tak na marginesie, to przestałem oglądać transmisje z IO - masakryczna ilość bzdurnych reklam, byle jakie komentatorstwo, i na dodatek nie pokazują tego co mnie interesuje!!
    Ja przeważnie oglądam na EUROSPORT, bo tam nie ma tak dużo reklam

  9. #259
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    Jak ktoś ma ochotę, to na TVP Sport leci siatkówka Argentyna - Brazylia (reklam nie za wiele )
    Taki przedsmak tego, co nas czeka wieczorem.
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  10. #260

    Domyślnie

    Właśnie oglądam

    Co do ogladania to wybieram nsport, Eurosport, i faktycznie tam reklam mniej. I Brazylia 1 set do przodu

Strona 26 z 38 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •