A wieczorkiem 3:2 dla Polski.A potem łatwy półfinał z Niemcami.
![]()
Szukaj
A wieczorkiem 3:2 dla Polski.A potem łatwy półfinał z Niemcami.
![]()
Nie pogniewałbym się wcale, chociaż mało jest meczów w historii spotkań tych 2 krajów, które kończyłyby się szybciej, niż w 5ciu setach.![]()
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 08-08-2012 o 21:40 Powód: meczy->meczów
Dobrze, że chociaż macie nadzieję na sukces...
Ja chyba nie obejrzę, za bardzo będę się denerwował...
Ostatnio edytowane przez sprychu ; 08-08-2012 o 18:21
"Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits
3:0 dla Wlochow...czyli oplacalo sie zajac 4 miejsce w naszej grupie![]()
Zobaczycie jak się nasze Orzełki rozkręcą jak ich ruscy zagrywką będą bombardować.![]()
Skontaktuj się z nami