Close

Strona 31 z 38 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 377

Wątek: IO

  1. #301

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mycza Zobacz posta
    Nie wyszło, bo mieliśmy mega silną grupę??? Nie wyszło, bo nasi byli skupieni i mieli charakter wojowników???

    Porażkę z Australią można nazwać '' hańbą '' poniekąd...
    Nie wyszło bo coś poszło nie teges. Teraz czas na wnioski dlaczego tak się stało. Ale co tam. Najprościej napisać: hańba. W ogóle niech się zakopią pod ziemię... Zawsze rozwalało mnie takie podejście.
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  2. #302

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ASAHI Zobacz posta
    Na marginesie, w kibicowaniu mamy zapewnione złoto

    I co z tego Tomku...

    Andrzeju, nie wyszło i już. Brakło świeżości, siły, szczęścia i może wiary w zwycięstwo. Zdarza się.
    Tomku, my zawsze mamy wytłumaczenie na porażkę, ale jak się będą tłumaczyć z przegranej siatkarze...

  3. #303

    Domyślnie

    Posłuchamy co trener powie i tyle.

    Teraz to się trzeba napić.

  4. #304

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ASAHI Zobacz posta
    Posłuchamy co trener powie i tyle.

    Teraz to się trzeba napić.
    Była szansa Tomku, masz pewność że na kolejnych IO będziemy grali, jak będzie wyglądała kadra Polski???

    To tyle na dziś ode mnie...

  5. #305

    Domyślnie

    Oczywiście że była szansa, i oczywiście że jest mi żal że wyszło jak zwykle. Ale stało się i już.

    Pisząc wcześniej o miernotach miałem na myśli ogólnie sport w naszym kraju. Siatkówka jest taką perełeczką dającą nam kibicom odrobinę radości.

  6. #306
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Nie chce was (edycja moderatora) ale zarobiłem prawie 3 tys zł
    Ostatnio edytowane przez ASAHI ; 08-08-2012 o 23:35

  7. #307

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Nie chce was ...... ale zarobiłem prawie 3 tys zł
    I dobrze, że zarobiłeś...
    Ostatnio edytowane przez ASAHI ; 08-08-2012 o 23:37

  8. #308

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    Nie wyszło bo coś poszło nie teges. Teraz czas na wnioski dlaczego tak się stało. Ale co tam. Najprościej napisać: hańba. W ogóle niech się zakopią pod ziemię... Zawsze rozwalało mnie takie podejście.
    To takie nasze... polskie... "teraz czas na wnioski".
    IO to nie liga swiatowa... to taka impreza, raz na 4 lata... gdzie trzeba grac na 150% mozliwosci w kazdym meczu...
    Inni to potrafia... nasi niezabardzo.

  9. #309

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Nie chce was .... ale zarobiłem prawie 3 tys zł

    A idź w .....
    Ostatnio edytowane przez ASAHI ; 08-08-2012 o 23:38

  10. #310

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Nie chce was (edycja moderatora) ale zarobiłem prawie 3 tys zł
    Co i za ile postawiłeś?

Strona 31 z 38 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •