Close

Strona 29 z 38 PierwszyPierwszy ... 192728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 377

Wątek: IO

  1. #281
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ASAHI Zobacz posta
    E tam, jeden słabszy mecz jeszcze problemu nie czyni. Ważne że drużyna jest solidna i na przyzwoitym poziomie. A co do nadziei medalowych to zostały podkręcone przez media i tyle.
    No ja Cię proszę, chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Co do tego że drużyna jest solidna i nawet na bardzo dobrym poziomie, to chyba nikt nie ma wątpliwości, pytanie tylko dlaczego teraz to nie była właśnie ta drużyna? Dlaczego wyglądali jakby ktoś wypuścił z nich powietrze? I to nie był jeden słabszy mecz, tak naprawdę to jeden mecz (tylko jeden!) to my w Londynie zagraliśmy dobrze. A nadzieje nie zostały rozbudzone przez media, tylko przez to co pokazywali siatkarze jeszcze miesiąc temu.
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  2. #282

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ASAHI Zobacz posta
    A co do nadziei medalowych to zostały podkręcone przez media i tyle.
    Akurat media. Tobie też "redaktory" wmówiły że byliśmy faworytami?

  3. #283

    Domyślnie

    jaki jeden słabszy mecz ???
    za tą hańbę z Australią to dziś powinni grać wyłącznie zmiennicy
    Rosjanie byli dziś dużo lepsi i wygraliby chyba nawet z naszymi w lepszej formie
    niestety porażka z Australią załatwiła naszych jak dzieci ...
    nie wiem jeszcze ile zdobędziemy medali ale te igrzyska nie są dla nas specjalnie udane
    i jeszcze jedno czy tylko mnie dobija komentarz naszych specjalistów, ich błędy są katastrofalne
    widzą to czego nikt inny nie widzi, mylą zawodników, pierniczą w ważnych momentach jakieś pierdoły z historycznych czasów .....
    to tyle
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  4. #284

    Domyślnie

    Co tu gadać i komentować. Tak jak w przypadku innych dyscyplin wygrali lepsi w danej chwili, a przegrali gorsi. Cała filozofia.

  5. #285

    Domyślnie

    no i (edycja moderatora)
    Ostatnio edytowane przez ASAHI ; 08-08-2012 o 22:59 Powód: wulgaryzm
    nic...

  6. #286

    Domyślnie

    Mam taki nastrój, że idę z forum, bo jeszcze kogoś niewinnego zbanuję.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  7. #287

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sinner Zobacz posta
    widzą to czego nikt inny nie widzi, mylą zawodników, pierniczą w ważnych momentach jakieś pierdoły z historycznych czasów .....
    Taaak, te komentarze to istny kabaret... Ale przynajmniej wszyscy się dowiedzieli co Rucek zrobił w Wiedniu ileś lat temu. MASAKRA

  8. #288
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Ja powiem tak:
    naszym siatkarzom przestałem kibicować od czasu, gdy do kadry trafili Wlazły, Winiarki itp...
    Mimo słabszych wyników z rozrzewnieniem wspominam czasy reprezentacji młodych Stelmachów, Papke, Świderskiego...
    Teraz to im w głowie kasa i gwiazdorstwo... Wytłumaczcie mi, jak można wygrać Ligę Światową, a przegrać z Australią? Tylko wielkie zespoły, jak Brazylia, Rosja, potrafiły utrzymać formę przez długie lata - to świadczy o wielkości zespołu, zawodników. Taki Kurek to wczorja nawet dziennikarzom nie raczył na jedno pytanie odpowiedzieć, wielce obrażony... Więcej pokory Panowi...

  9. #289
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    BabaJagaland
    Posty
    102

    Domyślnie

    Inni odpuścili sobie LŚ celując z formą w najważniejszą sportową imprezę sezonu. Media jak to media pomijając ten aspekt podbiły bębenek do granic możliwości. Drużyna wypadła słabo ale to wszystko przebił komentator TV.

  10. #290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sprychu Zobacz posta
    No ja Cię proszę, chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Co do tego że drużyna jest solidna i nawet na bardzo dobrym poziomie, to chyba nikt nie ma wątpliwości, pytanie tylko dlaczego teraz to nie była właśnie ta drużyna? Dlaczego wyglądali jakby ktoś wypuścił z nich powietrze? I to nie był jeden słabszy mecz, tak naprawdę to jeden mecz (tylko jeden!) to my w Londynie zagraliśmy dobrze. A nadzieje nie zostały rozbudzone przez media, tylko przez to co pokazywali siatkarze jeszcze miesiąc temu.
    Moim zdaniem szkoleniowiec ich przetrenował. Grali w ostatnim czasie mnóstwo meczów. Do tego jeszcze po meczach katował ich siłownią. Myślałem, że każdy kto się zajmuje sportem wie jak ważna jest regeneracja i odpoczynek, ale chyba się pomyliłem.

    naszym siatkarzom przestałem kibicować od czasu, gdy do kadry trafili Wlazły, Winiarki itp...
    Wlazły od dosyć dawna nie gra.

Strona 29 z 38 PierwszyPierwszy ... 192728293031 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •