Diablo 2 raz pokonanyod poczatku gry minelo 38h 12min; 52 lvl; 612k złota; zabiłem 26204 potworki
![]()
Szukaj
Diablo 2 raz pokonanyod poczatku gry minelo 38h 12min; 52 lvl; 612k złota; zabiłem 26204 potworki
![]()
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
http://www.gram.pl/sklep/pc/diablo-i...ign=sklep_gram za chwile partie d3 puszcza![]()
Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120
Generalnie blizzard robi sobie jajaNie dość, że dość rzadko mam czas pograć, to jak dziś wygospodarowałem, to serwery mają znów problem i dupa z zalogowania. Dupa z grania.
ot pstrykam....
Ostatnio edytowane przez Umbra ; 31-05-2012 o 22:12
Niewiem czy Was to pocieszy ale zazwyczaj od rana do ok 15 nie ma problemow z zalogowaniem....
Skontaktuj się z nami