Ja dopiero jestem na II Akcie normalw takim tempie to mi zabawy na długo starczy
Czarką gra się wyśmienicie, dzięki fali uderzeniowej mam ciągłe bonusy od zabicia 10+ potworków jednym strzałemtaktykę mam taką że wpadam w sam środek grupki, jedna fala, jedna nova mrozu i niedobitki wykańczam pociskiem, dzięki temu poruszam się całkiem szybko. Trochę gorzej było z Rzeźnikiem...
![]()
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami