Close

Strona 17 z 73 PierwszyPierwszy ... 715161718192767 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #161

    Domyślnie

    boskie
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  2. #162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eskimos Zobacz posta
    Pogratulowac tylko ja jeszcze pierwszego aktu nie skonczylem a juz mam 15 lvl. zaloze sie ze mlodemu gra szybko sie znudzi szkoda bo nawet nie dowie sie ze oprocz obowiazkowych zadan jest drugie tyle dodatkowych. w takie gry trzeba bawic sie jak bozia przykazala, to nie jest gra z serii "olympic games, 100m men"
    15-18h na Normal to nie jest olimpijskie tempo, tylko dość powolne. Typowe przejście ze zwiedzaniem bez powtarzania lokacji to 12-14h.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  3. #163

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    15-18h na Normal to nie jest olimpijskie tempo, tylko dość powolne. Typowe przejście ze zwiedzaniem bez powtarzania lokacji to 12-14h.
    4 godziny i pierwszy akt nie skonczony, nie laze nigdzie po kilka razy ot odkrywam cala mape i zagladam w kazde miejsce
    . ale dzieki temu znalazlem kilka smiesznych akcji a gra bawi mnie i podoba sie coraz bardziej. wiem za co zaplacilem, nie zaluje i zabawy bede mial na dlugi czas, bez hejtowania ze zmarnowalem 200 zl
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  4. #164

    Domyślnie

    Kolejne akty nie są dłuższe od pierwszego, więc wszystko się zgadza.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  5. #165

    Domyślnie

    Można gdzieś kupić od ręki Diablo III w wersji BOX ? Brat męczy, a i sam bym pograł z sentymentu do dwójeczki ?

  6. #166

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rychu_cmg Zobacz posta
    Można gdzieś kupić od ręki Diablo III w wersji BOX ? Brat męczy, a i sam bym pograł z sentymentu do dwójeczki ?
    jak to mówią "bogatemu nikt nie zabroni"
    są boxy i same "keye" także, ale też i ceny jakieś chore.
    ja tam czekam.
    myślę, że za miesiąc się wszystko unormuje.
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  7. #167

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Psychotrop Zobacz posta
    jak to mówią "bogatemu nikt nie zabroni"
    są boxy i same "keye" także, ale też i ceny jakieś chore.
    ja tam czekam.
    myślę, że za miesiąc się wszystko unormuje.
    Edycja kolekcjonerska za 1000 zł i klucz za 230 zeta mnie nie interesuje. Cena z oficjalnego sklepu dystrybutora -gram.pl jest dla mnie odpowiednia. Zatem dołączę do oczekujących i poczekam z zamówieniem do czerwca.

  8. #168

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rychu_cmg Zobacz posta
    Edycja kolekcjonerska za 1000 zł
    zakrztusiłem się piwem :/
    te klucze po 230zł i boxy po 300zł widziałem i to jest "żerowanie", ale to, to już przegięcie.
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  9. #169

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Psychotrop Zobacz posta
    zakrztusiłem się piwem :/
    te klucze po 230zł i boxy po 300zł widziałem i to jest "żerowanie", ale to, to już przegięcie.
    mój znajomy kupił kolekcjonerkę za 30 i następnego dnia sprzedał za 650
    4 osoby się pytały go o nią
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  10. #170

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Psychotrop Zobacz posta
    zakrztusiłem się piwem :/
    te klucze po 230zł i boxy po 300zł widziałem i to jest "żerowanie", ale to, to już przegięcie.
    Wejdź na Allegro totalna masakra z zakupem.

Strona 17 z 73 PierwszyPierwszy ... 715161718192767 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •