Close

Strona 15 z 73 PierwszyPierwszy ... 513141516172565 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #141

    Domyślnie

    Mam dwa startery na zbyciu, także jak ktoś chciałby spróbować to niech napisze niżej mejla - koło 16 będę mógł wysłać klucze.


    Przyjemnie się gra, a im dalej w las tym lepiej. Rasowy H'n"S, dom aukcyjny jak allegro, co prawda jeszcze kilka kwestii jest do poprawienia, ale ogólnie gra daje radę
    D90

  2. #142

    Domyślnie

    milewski(maupipszon)hotmail.com
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  3. #143

    Domyślnie

    Haha drugi!

    miernik.robert gmail.com

  4. #144

    Domyślnie

    Hmm, jakby ktoś jeszcze miał starter na zbyciu to bardzo chętnie przygarnę

  5. #145

    Domyślnie

    Ja będę miał (mam nadzieję) jutro jeden, a może i dwa.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  6. #146

    Domyślnie

    Mnie irytuje inna rzecz, a mianowicie opuszczanie gry.
    Jestem na środku jakiejś planszy, muszę wyjść z gry i dupa. Jeśli teleportuje się do miasta to plansza znowu jest nieodkryta po powrocie do gry i potwory pojawiają się na nowo - muszę przed opuszczeniem gry osiągnąć jakiś punkt kontrolny.

    A tak poza tym to wciągnęło na maksa
    fulfrejm

  7. #147

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez punky Zobacz posta
    Mnie irytuje inna rzecz, a mianowicie opuszczanie gry.
    Jestem na środku jakiejś planszy, muszę wyjść z gry i dupa. Jeśli teleportuje się do miasta to plansza znowu jest nieodkryta po powrocie do gry i potwory pojawiają się na nowo - muszę przed opuszczeniem gry osiągnąć jakiś punkt kontrolny.

    A tak poza tym to wciągnęło na maksa
    No mnie bardziej irytuje to, że niektóre punkty kontrolne nie są dostępne ponownie i wtedy trzeba zaczynać zadanie tak jakby od początku. Niestety nie wiem, które zostają, a które nie. A co do wracania do gry. To na pewno tak jest w przypadku kiedy bierzesz "wznów grę"? Jeszcze nie sprawdzałem tego dokładnie, ale z tego co pamiętam, to jeśli nie wchodzę do nowej gry z zadaniem, a biorę wznów grę to zaczynam jakoś od miejsca gdzie skończyłem. Jeszcze się w tym gubię

  8. #148

    Domyślnie

    Muszę to sprawdzić, nowy interfejs narobił trochę zamieszania w bańce.
    fulfrejm

  9. #149

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nathaniel Zobacz posta
    Mam dwa startery na zbyciu, także jak ktoś chciałby spróbować to niech napisze niżej mejla - koło 16 będę mógł wysłać klucze.


    Przyjemnie się gra, a im dalej w las tym lepiej. Rasowy H'n"S, dom aukcyjny jak allegro, co prawda jeszcze kilka kwestii jest do poprawienia, ale ogólnie gra daje radę
    dzieki wielkie za kodzik, przetestuje jak wroce z pracy
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  10. #150

    Domyślnie

    I ja też dziękuję ;>
    Zaraz zaczynam pobieranie.

Strona 15 z 73 PierwszyPierwszy ... 513141516172565 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •