Mam dwa startery na zbyciu, także jak ktoś chciałby spróbować to niech napisze niżej mejla - koło 16 będę mógł wysłać klucze.
Przyjemnie się gra, a im dalej w las tym lepiej. Rasowy H'n"S, dom aukcyjny jak allegro, co prawda jeszcze kilka kwestii jest do poprawienia, ale ogólnie gra daje radę![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami