Grałem tylko w wersję starter. Przeszedłem wszystkimi postaciami i trochę się zawiodłem. Gra bardzo mocno trąci MMO (a nie trawię tych gier, bo dla mnie są mega nudne). Single player online śmierdzi - kto to wymyślił, żeby mieć lagi, grając solo?! Brak buildów (nie ma drzewka umiejętności, nie można rozdawać punktów atrybutów). Ogólnie raczej nie kupię tej gry, a na pewno nie za 180 zł (za tyle, to mnie mogą pocałować). Muzyka jakaś jest, ale nie przykuwa uwagi. Nie ma startu do tej z dwójki.
Cooldwony na miksturach - wtf?!
Niektóre rzeczy poprawili (towarzysze), ale ogólnie raczej kicha.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami