Close

Strona 13 z 73 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #121

    Domyślnie

    Grałem tylko w wersję starter. Przeszedłem wszystkimi postaciami i trochę się zawiodłem. Gra bardzo mocno trąci MMO (a nie trawię tych gier, bo dla mnie są mega nudne). Single player online śmierdzi - kto to wymyślił, żeby mieć lagi, grając solo?! Brak buildów (nie ma drzewka umiejętności, nie można rozdawać punktów atrybutów). Ogólnie raczej nie kupię tej gry, a na pewno nie za 180 zł (za tyle, to mnie mogą pocałować). Muzyka jakaś jest, ale nie przykuwa uwagi. Nie ma startu do tej z dwójki.
    Cooldwony na miksturach - wtf?!
    Niektóre rzeczy poprawili (towarzysze), ale ogólnie raczej kicha.
    Ostatnio edytowane przez Umbra ; 19-05-2012 o 10:19

  2. #122
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GeparD Zobacz posta
    Ja się przypomnę iż rownież przygarnąłbym guest key .

    A może gra ktoś na i5 z wbudowaną w nim HD3000 i podzieli się wrażeniami jak to chodzi?
    Ja grałem chwilę w betę, a później w edycję starter. Po obniżeniu rozdzielczość i parametrów grafiki, na bliskie najniższym. Czasem coś przytnie, przy większej ilość potworków na ekranie, ale da się grać.

  3. #123

    Domyślnie

    dzięki i poczekam, może ktoś uraczy kluczem do wersji starter
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  4. #124
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sorevell Zobacz posta
    Widzę, że nadzieja umiera ostatnia...


    Ale daj znać, jakbyś gdzieś znalazł
    Przeciez tutaj maja w ciaglej sprzedazy sam klucz - www.keye.pl
    Ostatnio edytowane przez Motorniczy ; 19-05-2012 o 12:33

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Motorniczy Zobacz posta
    Przeciez tutaj maja w ciaglej sprzedazy sam klucz - www.keye.pl
    Ze ile ? 250 zl za klucz do gry ? To chyba spore przegiecie.
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  6. #126

    Domyślnie

    Guest passy są na allegro za jakieś 7-8 zł.
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  7. #127

    Domyślnie

    Ja dostałem za darmo od koleżanki. Lepiej popytajcie znajomych, czy nie mają takiego klucza na zbyciu.

  8. #128

    Domyślnie

    Japierdziu, w życiu bym nie wpadł na to, że ktoś będzie sprzedawał ;P

    W poniedziałek sobie zanabędę ;>

    P.S. Swoją drogą licencja na to chyba nie pozwala...

  9. #129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Motorniczy Zobacz posta
    Przeciez tutaj maja w ciaglej sprzedazy sam klucz - www.keye.pl
    W miejscu, gdzie mieszkam mam za słaby internet, żeby ssać kilka giga. W pracy niestety też nie da rady, dlatego potrzebuję box'a.
    Pozdrawiam,
    Marcin

  10. #130

    Domyślnie

    Nie kupiłbym od tych buców z keye.pl dla samej zasady, to co wyprawiają z ceną to już zwykłe zdzierstwo.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

Strona 13 z 73 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •