Szukaj
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
No wreszcie udało mi się uzbierać klamoty i zrobiłem pierwszą machinę... ale na sp0 i bez nv to mi cztery niebieskie wypadły... więc zmarnowałem jeden set kluczy.
Jaki macie sposób na zbieranie kluczy przy słabym wyposażeniu (na sp4 jeszcze dostaję często baty)? Ile prób Wam zajęło zrobienie sensownego hellfire-a?
eee ja dopiero co wbiłem 60lvl barbem a Ty o maszynkach![]()
Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
moje obserwacje...
Promocyjka, Diablo III spadło poniżej stówki w sklepach![]()
;]
zobiłem pierścień, najlepsza metoda to znaleźć koxów ( np na forum battle.net ) i robić machinę na mp8-10, poniżej szkoda czasu, chyba że kogoś nie nudzi zbieranie kluczy. Pierścień bardzo słaby wyszedł, obniżył hp i dps, ale te 35% expa to jednak sporo, niestety nie mam chęci na dalszą rozrywkę w tej formie.
D90
Bardzo prosty - latam na MP1. Wszystko umiera bardzo szybko, w czasie męczenia jednego runa na MP3 czy MP4 zrobię 4-5 runów na MP1, co daje mi dużo wyższe prawdopodobieństwo zdobycia co najmniej jednego klucza, nie wspominając o więcej expa, kasy i itemów.
A po ring jeszcze nie szedłem, muszę zebrać dość kluczy i znaleźć jakiegoś pakernego kolegę, który pomoże na MP5+.![]()
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
Po klucze to nie opłaca się ganiać poniżej MP6. Ja ostatnio ganiam na MP7. Ubery też już poniżej MP6 nie schodzę.
Jak ktoś będzie chciał pomocy to dajcie znać.
Mega pakerem to ja nie jestem ale jakoś sobie radzę
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/B...42/hero/929021
Z5II; Z5; N17-28; N50Z; T28-75G2; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp.
Wczoraj ze znajomym poszliśmy MP10. Trochę dłużej się zeszło ale bez większych problemów w akcie 1![]()
Z5II; Z5; N17-28; N50Z; T28-75G2; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp.
Panowie, kto pomoże zrobić trzy-cztery runy na a2 po klucze na mp6-7? Na a1 i a3 sobie radzę na mp4 ale klucznik na a2 ma spowolnienie pocisków i czarką za szybko zdycham a na mp2 za użo latania... w zamian zapraszam na machina party mp6-7bo brakuje mi trzech kluczy z a2 żeby trzy krainy otworzyć
Skontaktuj się z nami