Close

Strona 22 z 30 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 300

Wątek: NBA Playoffs

  1. #211

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
    Czy ktoś może mi LOGICZNIE wytłumaczyć, co zrobili Bulls na 7 sekund przed końcem meczu???!!!
    Ja tego nie rozumiem...
    Pomroczność jasna.

  2. #212
    Rozmowny
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    augustów/żory/stafford
    Posty
    661

    Domyślnie

    Igi bohaterem w Filadelfii Byki bez Rose nie isnieja.
    ...

  3. #213
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Właśnie taka jest różnica pomiędzy Bulls a Heat - nie ma Rose'a, to Byki grają o wiele słabiej - ani Deng, ani Boozer ani Noah nie potrafią utrzymać stałego, dobrego poziomu. Hamilton tak samo, choć jemu można to wybaczyć. Powinni oddać Noah i Boozera za Howarda, byłby z niego większy pożytek...

  4. #214

    Domyślnie

    bez Rose'a jeszcze coś grali. Ale kontuzja Noah to już zbyt duży cios. Nie chodzi o różnicę umiejętności (Asik i Gibson by dali radę) ale o psychikę. I po Bykach...
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  5. #215

  6. #216
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    MVP dla LBJ? jakaś pomyłka...

  7. #217
    Rozmowny
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    augustów/żory/stafford
    Posty
    661

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
    MVP dla LBJ? jakaś pomyłka...

    dlaczego niby pomylka ? bo gra konsekwentnie caly sezon i jest prawdopodobnie najwszechstroniejszym zawodnikiem w lidze na chwile obecna ?
    ...

  8. #218
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Chociażby dlatego, że były 3 lepsze zespoły sezonu zasadniczego. Oczywiście Rose odpada, Parker też nie, ale Durant? Jemu trudniej było osiągnąć takie statystyki, nie ma w składzie Wade, czy Bosha ( z całym szacunkiem dla Westbrooka czy Hardena, ale jeszcze muszą trochę popracować, aby osiągnąć poziom tej dwójki). Punktowo lepszy, w zbiórkach też, fakt faktem gorszy w asystach i skuteczności z gry, ale mimo wszystko. Irytuje mnie takie na siłę wywyższanie LBJ i Miami - coraz więcej głosów się odzywa, że nawet sędziowie ich faworyzują i że jest to najbardziej flopujący team.

  9. #219
    Oszczędny w słowach Awatar a_iverson
    Dołączył
    07 2011
    Miasto
    Wadowice/Sunds-DK
    Posty
    160

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuman Zobacz posta
    Igi bohaterem w Filadelfii Byki bez Rose nie isnieja.
    Raczej bez MJ'a
    D3s, D700 + Nikon MB-D10 /Nikkor 14-24mm f2.8G ED, Nikkor 24-70 f2.8G ED, Nikkor 85mm F1.4D, Sigma 70-200 F2.8 EX DG OS HSM / SB-900 + SB-910

  10. #220
    Rozmowny
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    augustów/żory/stafford
    Posty
    661

    Domyślnie

    luz, kazdy ma swoje zdanie, gdyby Durant dostal mvp to byloby tak samo zasluzone i nie puszczalbym bakow w sieci z tego powodu. osobiscie uwazam, ze Lebron jest wszechstronniejszy od Duranta i to nie tylko dlatego, ze jestem fanem heat. jakos niektorym ciezko przyznac, ze heat to solidna ekipa, nad ktora Pat Riley pracuje juz od kilkunastu lat i widza jakies flopy i faworyzowanie.
    ...

Strona 22 z 30 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •