i oby pozostał drugim... HEAT na wicemistrza !!
Heat ma dobrą paczkę, nie ma co mówić... LeBron jest genetycznie zaprojektowaną maszyną koszykarską i naprawdę umie robić to, za co mu płacą, Wade też raczej wie co robić z piłką a Bosh jako 3 opcja to naprawdę świetny zawodnik i wcale im źle nie życzę... ale chciałbym aby Dirk i Kidd po tylu latach dostali swoje pierścienie i tyle...
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami