Może to jest kwestia unarzędziowienia. Do Nikona jest doskonały NX, gdzie można poeksperymentować. Nie mam takiego narzędzia dla S5, a pliki są naprawdę dobre więc licencji na LR nie będę przecież dodatkowo specjalnie dokupował. Nie da się jednak ukryć, że jpg z S5 całkiem fajnie można smyrnąć w NX.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami