Close

Strona 71 z 77 PierwszyPierwszy ... 21616970717273 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

  1. #701

    Domyślnie

    qrde - mógłby się jakiś S6Pro pojawić
    F70, F100, S5Pro, Z6III, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D, N24-120 4S, V20/2.8.
    Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
    ex - F3HP, F80s, D100, D610, N18-200, A6300

  2. #702

    Domyślnie

    widzocznie jest nieopylable dla fuji
    Völkchlor

  3. #703

    Domyślnie

    Teraz pewnie wystarczy odbarwić i przyciemnić co którąś szybkę na CFA 38 mpix by Sony i będzie to samo ultra haj rendż co by było w S6pro.

  4. #704

    Domyślnie

    Choć jakby wypuscili tani FF to by był myslę opylable, nawet bym pomyslał gdyby nie te straszne soczewki w adapterach...
    Völkchlor

  5. #705

    Domyślnie

    Czy lampka wspomagająca af w s5pro działa w połączeniu z obiektywem af-s 35/1.8 (ustawiony tryb ostrości S,centralne pole ostrości, a pomimo tego lampka nie chce działać)? Mógłby ktoś sprawdzić?

  6. #706

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gusi Zobacz posta
    Czy lampka wspomagająca af w s5pro działa w połączeniu z obiektywem af-s 35/1.8 (ustawiony tryb ostrości S,centralne pole ostrości, a pomimo tego lampka nie chce działać)? Mógłby ktoś sprawdzić?
    Działa

  7. #707

    Domyślnie

    Ja mam jakoś ostatnio parcie na coś nowego (potrzeba nowej zabawki), a dodatkowo kusi mnie jakieś fajne wysokie ISO - moje S5 jest rewelacyjne, gdy ma światło, ale jak światła brak, to robi się bieda.
    Mam też chrapkę na lepszy AF - więcej już mi chyba niczego w S5 nie brak. Zacząłem nawet myśleć o D700, ale potem człowiek patrzy na taki wykres:


    i wygląda na to, że przez kolejne 2~3 lata nie będzie nowej zabawki :/
    F70, F100, S5Pro, Z6III, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D, N24-120 4S, V20/2.8.
    Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
    ex - F3HP, F80s, D100, D610, N18-200, A6300

  8. #708

    Domyślnie

    Tak, tylko że DR jest jedną ze składowych obrazka. Inne składowe już tak nie powalają. Są bardzo podobne do tych z D200. A tak naprawdę zaleta S5 w postaci DR wychodzi tylko tam, gdzie kadr ma tak dużą rozpiętość tonalną.

    http://www.dxomark.com/index.php/Cam...rand2%29/Nikon
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  9. #709

    Domyślnie

    Faktycznie, rozszerzone DR przydaje się sporadycznie.

    Ja w głównej mierze jestem zwolennikiem kolorów z jpg. Obróbki w przypadku tej puszki raczej nie praktykuję. Kiedy fotografuję D200, zawsze czuję potrzebę poprawienia czegoś. Niby nie jest to wiele, ale jak się nie lubi siedzieć przy komputerze, to akurat ta cecha nabiera na znaczeniu.


  10. #710

    Domyślnie

    Zgadza sie, ja niestety zawsze gmyram w plikach z D200. Ale z D700 jest podobnie, tez trzeba gmyrac
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

Strona 71 z 77 PierwszyPierwszy ... 21616970717273 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •