Close

Strona 74 z 77 PierwszyPierwszy ... 24647273747576 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

  1. #731

    Domyślnie

    Cieszę się, bo S5pro to dobra puszka i byłoby szkoda. Zwłaszcza, że nie jest już produkowana od ponad 3 lat... Serwisy już nie bardzo chcą naprawiać z powodu braku części.
    Illuminatio per scientia et technicae...

  2. #732

    Domyślnie

    Właśnie dlatego problemy z S5-ką doprowadziły mnie do takiego przerażenia, wręcz rozpaczy... Z każdym rokiem coraz bardziej tracę nadzieję na to, że Fuji zaprezentuje kiedykolwiek kolejną lustrzankę
    Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...

  3. #733

    Domyślnie

    Sorki za zawracanie glowy,bo albo sam cos niechcacy przestawilem(nie moge dojsc co)albo padl autofocus.Tydzien temu robilem fotki,wszystko bylo ok,dzis wyjalem aparat z torby,chce zrobic zdjcie a tu zonk.po wcisnieciu guzika do polowy,na wyswietlaczu gdzie jest licznik pozostalych zdjec wyswietla sie r07,lampka autofocusa nie swieci,aparat nie ostrzy na zadnym obiektywie,zniknal beep choc nutka sie wyswietla,mozna ostrzyc manualnie,w menu nic nie przestawialem,body i szklo ustawione na S.Sorki bo bycmoze problem jest blachy,ale sam nie potrafie skumac co przestawilem.Ma ktos jakis pomysl?
    D70s kit,N50 1,4D,SIGMA28-300D IF f3.5-6.3

  4. #734
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    r07 po naciśnięciu spustu do połowy, pokazuje ilość miejsca na zdjęcia w buforze; lampka AF może nie świecić, jeśli AF jest ustawiony na jedno z bocznych pól; beep nie będzie działał w trybie C i M, w trybie M nie będzie też działało wspomaganie diody AF.
    Ustaw wybór pola AF na centralny, sprawdż czy na korpusie wbrane jest S (single), sprawdż czy obiektyw jest prawidłowo zapięty, ewentualnie przemyj styki benzyna do zapalniczek.
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  5. #735

    Domyślnie

    Zrobilem jak napisales,bez rezultatu.
    D70s kit,N50 1,4D,SIGMA28-300D IF f3.5-6.3

  6. #736
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Próbowałeś z innym szkłem? Bo już nic nie przychodzi mi do głowy.
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  7. #737

    Domyślnie

    Nie robileś ostatnio zdjęć z manualnym ustawianiem ostrości? Skoro w aparacie wszystko wydaje się być ustawione prawidłowo to może obiektywy są przestawione na manual?
    Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...

  8. #738

    Domyślnie

    Tak,z roznymi,17-55,10-20,70-300,nic z tego,jutro wezme aparat do sklepu,zapytam sprzedawce,jak nic nie poradzi to serwis.
    D70s kit,N50 1,4D,SIGMA28-300D IF f3.5-6.3

  9. #739

    Domyślnie

    Ostatnio robilem fotki obiektywem 70-300vr na autofocusie,nie na manualu.Niczego nie zmienialem.
    D70s kit,N50 1,4D,SIGMA28-300D IF f3.5-6.3

  10. #740

    Domyślnie

    Ostatnia rzecz, która przychodzi mi do głowy to sformatowanie ustawień aparatu z poziomu menu (tu uwaga bo aparat ustawi automatycznie średnią rozdzielczość i jakość zdjęć). Jeśli w aparacie coś się po przestawiało może pomóc, a na pewno nie zaszkodzi. A jeżeli to nic nie da to tak jak pisałeś wcześniej: przetestowanie aparatu z zupełnie innym obiektywem i jeśli dalej nie będzie działać - serwis

    Moje problemy były zupełnie inne bo dotyczyły komunikacji aparatu z komputerem (prawdopodobnie też zapisu zdjęć) i rozwiązaniem okazał się format wszystkiego - aparatu i wszystkich kart pamięci. Od tamtej pory sprawuje się wzorowo.
    Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...

Strona 74 z 77 PierwszyPierwszy ... 24647273747576 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •