Close

Strona 31 z 138 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #301

    Domyślnie

    -kazdy ma problem z pisaniem o sobie a ty o innych jeszcze chcesz
    - 20 osob po 20 opisow daje jakies 128 stron samego textu
    Road to Manila

  2. #302

    Domyślnie

    Mnie nurtuje sprawa wstępniaka, jeżeli takowy miałby być, to kto go skleci?
    Chyba wypadałoby skrobnąć coś o forum, dzięki któremu może dojść do skutku taki album.

  3. #303

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    A ten album jest wyrażeniem tego "ducha" spirit
    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    spiryt jest dobry z miodem.
    najlepszy jest z drewnem
    Pinot Noir

    aortamag.pl

  4. #304

    Domyślnie

    - Paradoksalnie, o innych czasem łatwiej coś napisać niż o sobie.
    - Dlatego chodziło mi raczej o 20 prostych pojedynczych zdań na temat danej osoby. Idąc bardziej hardkorowo można pomyśleć o pojedynczym słowie na temat jakiejś osoby. Wtedy masz 20 słów. Na 20 zdań myślę że też miejsce by się znalazło, patrząc po projekcie.

    Taka tylko sugestia.
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  5. #305

    Domyślnie

    lepiej przyznajcie sie kto wyslal, kto wysyla, kto nie zdazy...
    Road to Manila

  6. #306

    Domyślnie

    Ja nie zdążę odebrać jednego filmu na którym mi zależało, ale 10 wybiorę.
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  7. #307

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    lepiej przyznajcie sie kto wyslal, kto wysyla, kto nie zdazy...
    przygotowałem ale nie wysłałem
    kopie się z życiorysem

    czekam na pomoc lekarza

  8. #308

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez microbot Zobacz posta
    Mnie nurtuje sprawa wstępniaka, jeżeli takowy miałby być, to kto go skleci?
    Chyba wypadałoby skrobnąć coś o forum, dzięki któremu może dojść do skutku taki album.
    mógłby Ojciec Założyciel coś..

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    lepiej przyznajcie sie kto wyslal, kto wysyla, kto nie zdazy...

    ja juz przekazałem wsio.
    Völkchlor

  9. #309
    conik
    Gość

    Domyślnie

    ech juz dzisiaj nic nie dlubne....padam na ryj i niewidze na oczy...teatr to nie przelewki...

    na razie mam zdjecia...
    - Mistrzucieczki
    - Zdyboo
    - Pastwisko
    - Wojteh ...jak rozumiem to nie wszystko???
    - Conik

    reszta sie odgraza ze przesle
    czekam


    jelsi wysylacie...slijcie PM i info na mojego majla z tytulem AOalbum wpadna do jednego katalogu i nic nie zginie


    ps. mam socjopata na drugie
    Ostatnio edytowane przez conik ; 28-02-2012 o 23:22

  10. #310

    Domyślnie

    ja jeszcze robie podmianki na 1 stronie, dzis podesle
    Road to Manila

Strona 31 z 138 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181131 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •