-kazdy ma problem z pisaniem o sobie a ty o innych jeszcze chcesz
- 20 osob po 20 opisow daje jakies 128 stron samego textu
Szukaj
-kazdy ma problem z pisaniem o sobie a ty o innych jeszcze chcesz
- 20 osob po 20 opisow daje jakies 128 stron samego textu
Road to Manila
Mnie nurtuje sprawa wstępniaka, jeżeli takowy miałby być, to kto go skleci?
Chyba wypadałoby skrobnąć coś o forum, dzięki któremu może dojść do skutku taki album.
- Paradoksalnie, o innych czasem łatwiej coś napisać niż o sobie.
- Dlatego chodziło mi raczej o 20 prostych pojedynczych zdań na temat danej osoby. Idąc bardziej hardkorowo można pomyśleć o pojedynczym słowie na temat jakiejś osoby. Wtedy masz 20 słów. Na 20 zdań myślę że też miejsce by się znalazło, patrząc po projekcie.
Taka tylko sugestia.
I think in f-stops..
24, 35, 50, 105
lepiej przyznajcie sie kto wyslal, kto wysyla, kto nie zdazy...
Road to Manila
Ja nie zdążę odebrać jednego filmu na którym mi zależało, ale 10 wybiorę.![]()
I think in f-stops..
24, 35, 50, 105
ech juz dzisiaj nic nie dlubne....padam na ryj i niewidze na oczy...teatr to nie przelewki...
na razie mam zdjecia...
- Mistrzucieczki
- Zdyboo
- Pastwisko
- Wojteh ...jak rozumiem to nie wszystko???
- Conik
reszta sie odgraza ze przesle
czekam
jelsi wysylacie...slijcie PM i info na mojego majla z tytulem AOalbum wpadna do jednego katalogu i nic nie zginie
ps. mam socjopata na drugie![]()
Ostatnio edytowane przez conik ; 28-02-2012 o 23:22
ja jeszcze robie podmianki na 1 stronie, dzis podesle
Road to Manila
Skontaktuj się z nami