Close

Strona 29 z 138 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #281
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2011
    Miasto
    Warszawa-Bródno
    Posty
    30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    Przecież mozna też złożyć i taki album.
    Pastwisko, jestem za !

    Wyraziłem niemniej swoją opinię, którą może nieco kompletniej nakreślę - album, który aktualnie powstaje, to niezła gratka dla ludzi, którzy się do niego zgłosili. Ogólnie pomysł jest dobry.

    Ale ja i nie tylko ja chętnie zobaczyłbym "the best of", czyli 50-100 zdjęć które zapadły w pamięć, namacalne, wydane w fajny, nieprzecyfrowany sposób, zebrane od początku istnienia wątku.

    Jak na razie jedna osoba nie uznała tego pomysłu za idiotyczny, więc może kiedyś coś takiego z czyjejś inicjatywy powstanie. Na to czeka i liczy mój zmysł estetyki

    EDIT

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    ty zaś chciałbyś to zamienić w idiotyczny konkurs z przypadkowym jury o wątpliwych kompetencjach.
    Nie zamienić - ale dodać jeszcze jedną inicjatywę. Nie chcę nikomu psuć zabawy.
    Idiotyczny konkurs - tylko na czym polega jego idiotyzm?

    No a "przypadkowe jury o wątpliwych kompetencjach" - jak mówiłem, byłoby to wewnętrzne głosowanie w obrębie AO...
    Ostatnio edytowane przez Fean ; 28-02-2012 o 19:44
    Pozdrawiam, Łukasz.

  2. #282

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    serio pisanie wszelkich "O mnie" to dla mnie droga przez mękę..
    To może zamiast tego cytacik z "Ulissesa":
    Jestem artysta
    Który korzysta
    Z niewidzialności

    Tłumaczenie jest nawet zabawniejsze od oryginału:
    I am the boy
    That can enjoy
    Invisibility

  3. #283

    Domyślnie

    A ja właśnie cenię ten album, za indywidualizm.
    Od thebestof jest kilka działów na forum, a tu będzie zbiór, który więcej powie o autorze niż jakiekolwiek fotosy wybrane przez, jak wspomniał Marcin, niewiadomej proweniencji kapitułę lub, co chyba jeszcze gorsze, przez ogół.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #284
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    Kolego Fean - nawet nie wesz co piszesz akurat w tym dziale ... To nie jest tylko fotografia ... Tak samo jak to czym je wykonujemy ... Zobacz ile postów ma AO ... Nawet gdy ja pokaże swoje zdjęcia tu maja sens ... Tu ich miejsce ... Nawet nie dla samych zdjęć tylko by potem pokazując album powiedzieć a to Nowy ... Ten Co 28 dni zmieniał aparat ....

  5. #285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    To może zamiast tego cytacik z "Ulissesa":
    Jestem artysta
    Który korzysta
    Z niewidzialności

    Tłumaczenie jest nawet zabawniejsze od oryginału:
    I am the boy
    That can enjoy
    Invisibility
    no i pięknie

    tlumaczenie było by niczym skan filmu, niechże bedzie analogowo oryginalne
    Ostatnio edytowane przez pastwisko ; 28-02-2012 o 20:33
    Völkchlor

  6. #286
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2011
    Miasto
    Warszawa-Bródno
    Posty
    30

    Domyślnie

    Po raz trzeci podkreślam, nie jestem przeciwnikiem a wręcz entuzjastą Waszego pomysłu Ale widzę też inne możliwości. Więc wiem, co piszę.

    A co oznacza zwrot: "To nie jest tylko fotografia ... Tak samo jak to czym je wykonujemy ... Zobacz ile postów ma AO ..." i w jaki sposób działam temu stwierdzeniu na przekór?

    Enyłej, pewnie to o czym mówię nigdy nie powstanie, więc tyle w temacie.

    Ale urażonych przepraszam za gwałt na ich zasłużonych duszach
    Pozdrawiam, Łukasz.

  7. #287

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    ... Ten Co 28 dni zmieniał aparat ....
    To musi mieć jakiś związek z miesiącem syderycznym. W końcu to rozgryzłem.
    Gdy księżyc w pełni niektórym rosną włosy na plecach a niektórzy kupują kolejny aparat

  8. #288

    Domyślnie

    Fean - w tym szalenstwie jest metoda Zdaj sie jako i my sie zdajemy na edytora, ktory juz zadba o to aby nie byla to przypadkowa zbieranina kadrow

  9. #289

    Domyślnie

    My sie nie obrazamy tutaj
    Napisales ze chetnie bys zobaczyl, a kupil?
    Zalozmy ze z plebiscytu wyjdzie ze 80% zdjec w albumie bedzie Nowego
    Czy reszta jak bedzie miala po 1 zdjeciu kupi to?

    Pomysl jest przedni, typowy dla AO, zobaczymy jaki bedzie koncowy efekt
    Zreszta jaki by niebyl to i tak bedzie fajna Pamiatka
    Road to Manila

  10. #290
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fean Zobacz posta
    Po raz trzeci podkreślam, nie jestem przeciwnikiem a wręcz entuzjastą Waszego pomysłu Ale widzę też inne możliwości. Więc wiem, co piszę.

    A co oznacza zwrot: "To nie jest tylko fotografia ... Tak samo jak to czym je wykonujemy ... Zobacz ile postów ma AO ..." i w jaki sposób działam temu stwierdzeniu na przekór?

    Enyłej, pewnie to o czym mówię nigdy nie powstanie, więc tyle w temacie.

    Ale urażonych przepraszam za gwałt na ich zasłużonych duszach
    Powstałby album Maria, Conika i kilku jeszcze bo są świetni ... Ja im nie podskocze, a duch AO jest tez cząstka mojej osoby ... A ten album jest wyrażeniem tego "ducha" spirit (po ang. Poswirowalem)

Strona 29 z 138 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979129 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •