Pastwisko, jestem za !
Wyraziłem niemniej swoją opinię, którą może nieco kompletniej nakreślę - album, który aktualnie powstaje, to niezła gratka dla ludzi, którzy się do niego zgłosili. Ogólnie pomysł jest dobry.
Ale ja i nie tylko ja chętnie zobaczyłbym "the best of", czyli 50-100 zdjęć które zapadły w pamięć, namacalne, wydane w fajny, nieprzecyfrowany sposób, zebrane od początku istnienia wątku.
Jak na razie jedna osoba nie uznała tego pomysłu za idiotyczny, więc może kiedyś coś takiego z czyjejś inicjatywy powstanie. Na to czeka i liczy mój zmysł estetyki
EDIT
Nie zamienić - ale dodać jeszcze jedną inicjatywę. Nie chcę nikomu psuć zabawy.
Idiotyczny konkurs - tylko na czym polega jego idiotyzm?
No a "przypadkowe jury o wątpliwych kompetencjach" - jak mówiłem, byłoby to wewnętrzne głosowanie w obrębie AO...![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami