Do mnie doszly. Co prawda jedna szt. z czterech jest czarna, ale co zrobisz
Szukaj
Do mnie doszly. Co prawda jedna szt. z czterech jest czarna, ale co zrobisz
hmm, to ciekawe jaka idzie na aukcję ...
Edit: A tak w ogóle, to gdzie i kiedy odbędzie się aukcja? Chciałbym ją rozreklamować a nie znam didaskaliów.
Ostatnio edytowane przez microbot ; 02-04-2012 o 08:55
dzisiaj przyjada moje albumy i wtedy dam znac
na aukcje idzie czarny kruk przedprodukcyjny i jeden bialy z niskim numerem
ps. mam i ja![]()
Mam i ja. Czas był wielki.
Ja wciąż czekam. I wciąż nie oglądałem PDFa![]()
Pursue happiness with diligence
Ja też czekam. A podobno już jest w Wawie![]()
a ja mam mieć jutro![]()
Właśnie wyslalem ogloszenie do dzielu sprzedam oraz prozbe do adminow zeby umozliwili licytacje
Dziekuje wam za zdjecia a drukarni za wymalowanie albumu![]()
Skontaktuj się z nami